Bumerang etiketi

Bumerang - Yazarkafe

28.11.11

0
Katliam VirüsüKuş Gribi Virüsünden ÜRETİLEN ÖLDÜRÜCÜ VİRÜS


Basında yeralan haberlere göre Hollanda’da faaliyet gösteren Erasmus Tıp Merkezi’nde, yaklaşık 9 bin insanın kaybına yol açan 2009 yılındaki bulaşıcı Kuş Gribi Virüsünden kat kat daha bulaşıcı ve öldürücü  bir özelliğe sahip virüs geliştirildi.

Dünya tıp otoritelerinde tartışmalara neden olan bu öldürücü virüs, Ron Fouchier liderliğindeki ekip tarafından, kuş gribine yol açan  H5N1 genetiği üzerinde yapılan oynamada sadece beş mutasyon (Gen değişim) işlemi sonunda üretilmiştir.

İnsanlara benzer solunum yolları bulunan Dağ Gelincikleri üzerinde yapılan testlerde, virüsün çok hızlı bulaşıcı ve öldürücü özelliğe sahip olduğu ve yanlış ellere geçtiğinde biyolojik silah olarak kullanılabileceği ve dünya nüfusunu neredeyse silip süpüreceği endişesi ortaya çıkmıştır.

Daily Mail Gazetesi virüsün, şablondan da beter ve tüm uygarlığı tehdit edebilecek potansiyele sahip olduğunu yazmaktadır.

Tüm basın ve otoriteler tarafından bu kadar büyük tehlikeler yaratabileceği  tartışması sürdürülmesine rağmen, ekibin başındaki Fouchier “yapılabilecek en tehlikeli virüs” tezini kabul etmekle birlikte H5N1 virüsünün daha iyi anlaşılması ve analizi için, virüsün üretilme yöntemini tıp dergilerinde yayınlamaya kararlı olduğunu belirtmiştir.

Gerek Hollanda Ulusal Biyogüvenlik Danışma Kurulu ve gerekse Hollanda kanunları, bilimsel yayın özgürlüğü nedeniyle yayını engelleme girişiminde bulunamıyorlar. Yapabilecekleri tek engelleme yöntemi ise basından “üretim yönteminini” dünyaya açıklamamaları.

DİP NOT :
Kuş Gribi, Domuz Gribi, kene derken birde bu henüz ismi konulmamış Katliam virüsü. Acaba diyor insan ve komplo teorisi üretmek zorunda kalıyor, geçmişte binlerce ölüme neden olan virüslerdemi yapay olarak üretildi? Böyle bir komplo teorisindede haksız değil insanoğlu. Öyleya ne zaman dünyadaki silah sektörü zarar etmeye yaklaşsa, akabinde dünyanın herhangi bir yerinde yerel çatışmalar ve savaşlar çıkar, ilaç sektörleri zarar aşamasına gelmişse neden bu yola başvurulmasınki?

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ALEO VERA Nedir ve Tarihçesi
Katliam Virüsü
Hipertermi ile Kanser Tedavisi
Bitkisel Reçete Hazırlanması


BENZER KONULAR :
Şifalı Bitkiler Bölüm.1 A-B
Şifalı Bitkiler Bölüm.2 C-Ç-D
Şifalı Bitkiler Bölüm.3 E-F-G-H
Şifalı Bitkiler Bölüm.4 I-K-L
Şifalı Bitkiler Bölüm.5 M-N-O-Ö-P-R-S-Ş
Şifalı Bitkiler Bölüm 6.T-U-Ü-V-Y-Z
Çiçekler ve Tohumları

Yararlı Reçeteler Bölüm.1
Yararlı Reçeteler Bölüm.2
Yararlı Reçeteler Bölüm.3

Diğer tüm bitkiler-Reçeteler-Pratik bilgiler-vs.Kategoriler Bl.den Bulabilirsiniz.

BUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR :

Katliam Virüsü
Petrol tröstleri, silah sanayi gibi dünya ticaretini kendi alanında elinde bulunduran Dünya sağlık sektörüde servetlerine servet katmak için, her yıl adı duyulmamış gripler ortaya çıkarır ve aşılarını, ilaçlarını piyasaya sürer.
Şimdide Katliam Virüsü çıkarıyorlar, insanoğlu haberin olsun, özellikle islam dünyasınıda içine alan geri kalmış ülkelerde.Böğürtlen ve Yararları
Böğürtlen deyip geçmeyin , bu kendi kendine dağlarda , ovalarda kıyıda köşede yetişen ve yararları sayılamıyacak kadar çok olan güzelim dikenli böğürtlenleri bulduğunuz yerde atıştırın.
Kanser gibi, şeker gibi, kalp gibi ölümcül hastalıklara davet çıkaran et mamullerine hücum edeceğinize, genelde sahipsiz olan bu meyveler yazın heryerde elinizin altında.Dondurulmuş Limon
Evet limon da dondurulurmu demeyin , hemde harika olur dondurulmuş limon , suyunu çıkarmak için uğraşmak yok , ufalayın atın salataların , yemeklerin içine kabuklarıyle beraber , yararlanın her türlü vitaminlerinden.
Limon ve Sarımsak
Limon ve sarımsak , eh yanına birde soğan eklersek , değme keyfine , tabi dünya sağlık tröstlerinin
SS askerleri karşınıza dikilmezse , öyle ya zıkkımın kökünümü yesin zavallılar , dolarlarına dolarları nasıl katacaklar.
Boşverin onları , ne yaparsa yapsınlar , yeterki siz "Sarımsağı gelin ettmişler 40 gün kokusu çıkmamış" kandırmacısını bir kenara atın , ömrünüze ömür katın.

Serrin'in Sofrası
Beslenmek için aklınıza ne gelirse tamamı bu sitede dersek yalan olmaz. Çorbasından , tatlısından , turşusundan , limonatasına , kokteyline kadar derlenmiş , toplanmış bir araya getirilmiş.Bizi Takip Edin

Share

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020