Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

19.4.20

0
Kadın-Erkek İlişkilerinde Mutluluk
KADIN – ERKEK İLİŞKİLERİNDE MUTLULUK ve DÜZENLİ YAŞAM İÇİN 10 İPUCU


Evliliklerde veya benzer kadın-erkek birlikteliklerinde herne kadar sevgi, duygu, beğeni gibi unsurlar başta gelsede, ilişkilerin mutluluk içinde ve düzenli bir şekilde devam etmesi için başka bir takım faktörlerinde devreye girmesi gerekmekte.

Bu konuda araştırma yapan “Herbeauty.co/” adlı bir web sitesinin adminleri buldukları10 ipucunu yada faktörü “10 Tips for Being Adult in Relationships” başlıklı sayfalarında yayınlamışlar.
Konu ilgimizi çektiği için siz değerli izleyicilerimizle paylaşalım dedik.1. Olayları kendi bakış açısından gördüğünüzden emin olun. Her zaman kolay değil, ama her zaman haklı değilsin ve her zaman son sözü söyleyemezsin. Her iki taraftan bir şey görmek, romantik ya da değil, herhangi bir ilişkide değerli bir beceridir.
2. Saygı ve güvenin değerlerini anlayın ve iyi öğrenin. Bunlar, ihmal edildiğinde çoğu zaman ölümüne yol açabilecek mutlu bir ilişkinin önemli bileşeleridir.


3. İnsanların mükemmel olmadığını fark edin ve beklentilerinizi buna göre ayarlayın. Eşinizin en kötü kısımlarını kabul edebileceğiniz zaman, başarı şansı çok daha fazladır. Kusurlu olmak güzeldir ve onları sevdiğiniz için en iyi kısımlarını görebilir ve bu parçaları gelişmeye teşvik edebilirsiniz.

4. Yarı toplantı ile dost olun. Uzlaşma, herhangi bir olgun ilişkinin büyük bir parçasıdır, bu yüzden genellikle “sizin yolunuz mu yoksa otoyolunuz” ise nasıl düşündüğünüzü düşünün.


5. Diğer düşüncelerin ne kadar yıkıcı olabileceğini anlayın. Bu düşünceler genellikle olumsuzdur ve ilişkinizi güçlendirebilir. Enerjinizi koruyun ve birbirlerine güvenin - bae'ye inanmak uzun bir yol kat eder.

6. Hatalarınızı kabul edin ve eşinizin hatalarını affedin. Hatalarınızdan öğrenmek cesaret ister, ancak doğru olmadığınızı da itiraf etmek gerekir. Aynı şey eşinizin hatalarını affetmek için de geçerlidir - hepimiz insanız.


7. Eşinize teşekkür etmeyi ve onlara minnettar olduğunuz küçük şeyleri hatırlatmayı unutmayın. Bir süreliğine birisiyle birlikteyken, onları kabul etmek kolay olabilir, ancak lütfen ve teşekkür ederiz.

8. Eşinize danışmadan önemli kararlar vermeyin. Bu hareket kendi merkezlidir ve onları düşünmediğinizi gösterir, daha büyük resim. Öncelikle onlarla konuşmak, öncelik listesinde yüksek olduklarını hatırlamalarına yardımcı olur.


9. Nefes almaları için yer açın. Bir bitki gibi, ilişki çok fazla hava gerekmeden büyüyemez. Zaman ayırmak sağlıklıdır - daha önce ele aldığımız gibi bir ilişkinin büyük bir kısmı güvendir. Eğer birisinin bağımsız olduğuna güvenemezseniz, ilişki asla gelişmeyecektir.

10. Son olarak iletişim her şeyin başında gelir. Çiftlerin kavga etmemesi değil, savunma ve hakaret ortamına geçilmeden hangi alanlarda iyileştirmelere gidileceğinin tesbiti için etkili bir şekilde iletişim kurulmasına çalışılmalıdır.

Kaynak : Berbeauty.co/
Bizi Takip Edin

Share

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020