Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

16.3.20

0
Sonbaharın Güzellikleri

SONBAHARIN DÜNYAYA ARMAĞANI İNANILMAZ TABLOLAR

Savaşlar, çatışmalar, göçler, göçmenler, depremler, ekonomik krizler, zamlar derken, bunca sıkıntı yaratan olaylar yetmiyormuş gibi, şimdide çıktı ortaya Korona Virüsü.

Dünya ticaretini neredeyse eline geçiren Çin ile baş edemeyen ABD nin yapay olarak üretip Çin dünyasına postaladığı bir belamıdır bu virüs, yoksa kendiliğinden üreyip, geçmişte de başa bela olan diğer virüsler gibi, şu Asya'ya şu Afrika'ya bir ders verin diyen tanrı buyruğumudur bilinmez ama bilinen bir şey varsa oda, bu tür öldürücü virüs yada mikropların her nedense Asya ve Afrika kıtalarında ortaya çıkmasıdır.

Duyan, bilen varmıdır acaba bu bela hastalıkların bırakın ABD yada Kanada'yı bir kenara Amerika Kıtası'nda ortaya çıktığını, sanırım ki yoktur.
Neden çıksın, adamlar salakmı, Amerika Kıtası'nın bir noktasında çıksa virüs anında tüm kıtaya yayılır kolaylıkla, oysaki Asya'ymış, Afrika'ymış arada var devasa okyanuslar, geç geçebilirsen.

Ama bu sefer sanırım plan iyi işlemedi, Korona ne okyanus dinledi nede kocaman kocaman kıtalar, geç te olsa Amerika'yı buldu, hemde ABD ni, hemde Beyaz Saray'ı, hemde dünya karakolunun komutanı ABD Başkanını korona testine sokacak kadar.

Eeeee etme bulma dünyası, allahın sopası yokki. Yinede günahlarını almayalım, komplo teorisi diyelim ama her yıl ortaya çıkan ölümcül hastalıklara ne diyeceğiz ozaman.

Sonuçta biz adminler gurubu olarak, Düşündük taşındık ve dedikki artık yeter resmen karamsar olduk, dünyaya karanlık gözlükler arkasından bakmak yerine saydam perdeden bakalım dedik ve:

Abonesi olduğumuz yabancı bir web sitesinin derlediği, muhteşem Sonbahar Tablolarının yer aldığı  "Sonbahar Dünyada Neye Benziyor" ( What Autumn Looks Like in the World) başlıklı web sayfasını sizlerle paylaşmak istedik

ARJANTİN'den  RUSYA'ya KADAR TOPLAM 25 ÜLKEDEN SONBAHAR TABLOLARI

Sonbahar, ne kadar büyülü bir mevsimsin! Renkler, kokular, serin ve canlı hava, rahat battaniyeler, sıcak çaylar, pazen gömlekler ve kabak aromalı her şey için tek mevsim. 

Sonbahar yeni bir başlangıç ​​yapmak için harika bir zamandır. Kalacak yeni bir yermi arıyorsunuz? Bu mevsim kira fiatlarının en düşük olduğu zamandır. 

Sonbahar yeni bir şey öğrenmeye başlamak, yeni bir beceri kazanmak ya da okuma zorluğuna başlamak seyahat için kesinlikle en iyi zamandır. New York bile yılın bu zamanında daha az kalabalık olur.

Bu yüzden, ilham almak ve sonbaharda seyahat etmenin her zaman harika bir fikir olmasının nedenlerinden biriside, dünya çapında sonbaharın güzelliklerini gösteren bu fotoğraf koleksiyonudur.

Arjantin

Arjantin zengin ve güzel bir doğaya sahiptir, bu yüzden muhteşem manzaralarla bir doğa macerası planlıyorsanız, gitmek istediğiniz yer burasıdır.


Avusturya
Dağlar, göller, güzel şehirler, lezzetli yemekler, mükemmel bir kaçamak için başka neye ihtiyacınız var?


Kanada
Herhangi bir Kanadalı, sonbaharın Kanada'yı ziyaret etmek için en iyi zaman olduğunu söyleyecek ve daha fazla anlaşamadım.Tabloların tamamını gerçek boyutunda izlemek için.TIKLAYIN


Bizi Takip Edin

Share

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020