Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

9.2.18

0
Survivor 2018 YarışmacılarıSURVİVOR-2018 KİM KİMDİR ? (ÜNLÜLER ve GÖNÜLLÜLER)

10 Şubat 2018 Cumartesi günü başlayacak olan ve çekimleri Dominik Cumhuriyeti sınırları içerisinde bulunan cennet adalarda yapılan Survivor-2018 de yer alan All Star (Ünlüler) ve Gönüllüler kadrosunda kimler var açıklanmış durumda.


Kadrolara şöyle bir göz atacak olursak özellikle All Star yani Ünlüler kadrosunda kimler yokki, ne kadar efelik sevdalısı, eli tesbihli kabadayılık meraklısı boksör, dövüşçü varsa toplanmış.


Artık döverim seni, kırarım ağzını burnunu, dağıtırım çeneni gibi beylik cümleleri bol bol duyarız, gençlerimiz, çocuklarımız güzel şeyler öğrenir.


Biraz estetik olsun, beyin oyunları olsun deriz ama olmayacağınıda biliriz, çünkü ülkemizde ne acıdırki şiddet almış başını gidiyor ve siyasetçisinden seçmenlerine kadar tüm toplumda bundan memnun gibi.

Siyaset arenasına bakın nerede vurdumlu, kırdımmı, devirdimli, ezdimli politikacı varsa onlar milletin baş tacı, nerede dolmuşta sıra bekleyen, kırmızı ışıkta durmayı bilen, bağırmayan, çığırmayan, savaşa hayır barışa evet diyen, tam İsviçre toplumuna layık, sessiz sedasız siyasetçi varsa tamamı silinip gidiyor.

Silinecek tabi burası İsviçre değil, toplumda onlara benzemez, burası Türkiye, adım adım, oya işler gibi arap islam devletine doğru yol almış olan bir orta doğu ülkesi, başka ne beklenirki.
Acun'da zeki bir ticaret erbabı, işini çok iyi biliyor, nereden reyting geleceği konusunda ise uzman ve görsel basın dalında başarılı bir iş adamı.


Siyaset böyle, televizyon denilen en etkili silah ise tamamı şiddet içerikli programlar, diziler, eskiden muaşeret dersleri verilen okullarda sanki kabadayılık dersleri veriliyormuşcasına bir eli cebinde, diğeri belinde efevari öğrenciler, neredeyse hepsinin dilinde selamın aleyküm, vealeyküme selam, inşallahlar, maşşallahlar, çağdaş Atatürk'çü ülkenin günaydınları, tünaydınları yok olmuş gitmiş


Ardından on yaşlarında var yok bir ilköğretim öğrencisi çıkmış okuldan, işiyle uğraşan yetmişlik adamı yanına gelir , bir eli cebinde "Selamünaleyküm dayııı" sırıtarak, niçin böyle bir hitapta bulunduğu belli değil, kendiside bilmez.
Sonrada ne oldu bize, ne bu şiddet, ne bu saygısızlık, ne bu gaddarlık vede canavarlıklar der, yırtınır dururuz kendi kendimize.


GÖNÜLLÜLER  KADROSU:YAĞMUR BANDA
İzmir'den katılan Banda, çok iddialı olduğu söylerken, adımdan değil ardından kopacak fırtınadan korksunlar diyor.
NEVİN YANIT BALTACI
2006 Türkiye ÜNİ. arası Atletizm 100 m. ve 100 m. engellide altın madalya, Av.Şampiyon Kulüpler Kupasında yine Altın madalya sahibi olmuştur. Daha birçok yarışlarda derece almasına rağmen aldığı Doping cezası başarılarını gölgelemiştir.
MELİH ÖZKAYA
Profesyonel Voleybolcudur.
BİRSEN BEKGÖZ
Almanya / Berlin 1980 doğumlu, Kısa Mesafe Koşucusu olan Bekgöz'ün 400 m.de 3 kez Türkiye rekoru vardır.
RAMAZAN KALYONCU
1990 Rize doğumlu olan Kalyoncu'nun mesleği Fitnes Eğitmeni olmasına rağmen, Mankenlik yapmaktadır.
1.92 Boyundaki yarışmacı Eskişehir ÜNİ.Spor Yönetimi Bölümü mezunudur ve İstanbul'da oturmaktadır. Yarışmacı ayrıca Futbol-Boks-Yoga-Bokwa ilede uğraşmıştır.
YİĞİT MARCUS ARAL
Bilgisayar Yazılım Mühendisi olan Marcus, eğitimini ABD/Miami ÜNİ.nde tamamlamış, ardından İstanbul'a gelerek 3 yıl bir model ajansında çalıştıktan sonra ABD ne giderek Kaliforniya'ya yerleşmiş, yöneticiliğinide yaptığı aynı işe orada devam etmektedir.
CUMALİ  AKGÜL
Iğdır'dan katılıyor, Iğdır doğumlu, 32 yaşında, evli 4 çocuk babası.
Daha önce Survivor'a başvuran ama kabul edilmeyen Cumali, Iğdır'dan İstanbul'a yürüyerek gündeme oturur ve yarışmaya katılmaya hak kazanır.

GİZEM KURTULAN
1994 Bursa / M.K.Paşa doğumlu olan Kurtulan, Uludağ ÜNİ. Spor Bölümü mezunudur. Plates eğitmenliği yapan Kurtulan, sportif kimliği, güzelliği ve fiziği ile dikkat çekmektedir.
ANIL BERK BAKİ
1991 İstanbul doğumlu olan Anıl, Yeditepe ÜNİ. Reklam tasarım ve iletişim bölüm mezunudur. Aslen Trabzonlu olan Anıl, Milli sporcumuzdur, uğraştığı dallar arasında Yelken sporu, Crossfit Antrenörlüğü, Amerikan futbolu, Voleybol ve atletizm yer alır.
ECEM KARAAĞAÇ
1991 Bursa doğumlu olan Ecem Mimarlık Fak.mezunudur ve Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta ayrıca 6 yıl  lisanslı basketbol oynamış, Okçuluk, Rüzgar sörfü, Futbol, Kayak ve Binicilik ise uğraşları arasındadır.
FUNDA DİKEN ALKAYIŞ
1987 Mersin doğumlu olan Funda, Mersin ÜNİ. Bedeneğitimi Y.O. mezunudur.2009 Yılında zayıflamak için spora başlayan Funda, daha sonra profesyonel olarak devam etmiş ve Kick Boks, Muay Thai ve Wushu sporlarıyle uğraşmış ve birçok derecelere sahip olmuştur.
GAMZE AKSU
1988 Yılında İzmir'de doğan Gamze 3 yaşında başladığı Artistik Jimnastiği 14 yıl sürdürmüş, daha sonra Kule atlama,sporuyla ilgilenmiş, dans gurubu kurmuş, Şarkıcı olmuş konserler vermiş ve dizilerde, filmlerde birçok rollere çıkmıştır.ÜNLÜLER KADROSU :SAHRA IŞIK
1991 Yılında doğan Sahra profesyonel Voleybolcudur ve Fenerbahçe takımında oynarken aynı zamanda modellik yapmaya başlamış, 2013 Best Of Model yarışmasında 3. olan Sahra, Malezya' da yapılan Dünya Güzellik Yarışması'nda da ülkemizi temsil etmiştir.
HİLMİ CAN İNTEPE
1992 Yılında Muğla/Yenice'de doğan Hilmi, 15 yaşında dansa başlar ve 17 yaşında ise Latin Dansları kursuna girer ve başarılı olduğu Salsa dans da Türkiye Gençler Şampiyonu olur. Yetenek Sizsiniz yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Hilmi Survivor-2013 ede katılmıştır.
NAGİHAN KARADERE
1984 Yılında doğan Nagihan'de milli ve başarılı atletlerimizdendir
Fenerbahçe Kulübünde yarışır ve atletizmde sürat koşularında bir çok müsabakalara katılmıştır. 4x400 Bayrak, 4x100 bayrak ve 400 m. engelli yarışlarda bronz, gümüş ve altın madalya sahibidir.


ADEM KILIÇÇI
1986 Yılında Ağrı'da doğan Adem, Milli boksörlerimizden biridir ve halen Fenerbahçe boks takımında çalışmalarını sürdürmektedir.
Spor yaşamında birçok madalya alan Adem, Survivor-2017'yede katılmış, finale gelmiş ama birinciliği Ogeday'a kaptırmıştır.

TURABİ ÇAMKIRAN
1986 Yılında Mersin'de doğan Turabi adına spor denilirse tam bir dövüş ve kavga sporcusudur ve Tayland'da ustalardan öğrendiği Muay Thai savunma sporu ile ekmek parasını kazanmaktadır. Turabi daha önce 2 defa Survivor'a katılmış ve şiddet gösterisi kabadayılık ve kavgacı tavırlarıyle ikisinde de birinci olmuştur.

HAKAN HATİPOĞLU
1979 Yılında Çanakkale'de doğan Hakan, Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucudur, aynı zamanda Adalar Spor'da Su Topu oynamaktadır. Varmısın-Yokmusun yarışmasında göz dolduran Hakan, aynı yarışmada yarışan Gizem Akın ile evlidir.


DAMLA CAN
Survivor-2016 da yer alan ve büyük başarı kazanarak finale kalan Damla bu yarışmaya da katılmaya hak kazanmıştır.


MERVE AYDIN
1990 Yılında İst./Bakırköy'de doğan Merve, Enka Spor kulubünde lisanslı atlet olarak yarışıyor. 800 m. ile 4x400 m. yarışmalarında birçok madalyaya sahip olmuştur.


MURAT CEYLAN
1989 Yılında İstanbul'da doğan Murat, küçük yaştan beri müzikle ilgilenir ve İst. ÜNİ. Konservatuarı Prof. Ergican Saydam'dan 8 yıl aralıksız müzik dersi alır. Halen İst.Bilgi Üni.nde Reklamcılık bölümünde 3. sınıfta öğrenimine devam etmekte, ayrıca Fitness ile uğraşıyor ve İst. Atlı spor kulubunde binicilik yapıyor.
NİHAT DOĞAN
1976 Yılında İstanbul'da doğan Nihat aslen Muş'ludur ve sanat dünyasına Türk Halk Müziği parçaları ile girmiş, 1995 yılında Kırdın Kalbimi adlı parça ile profesyonelliğe adım atmıştır.
Survivor-2011'ede katılmış ve finale kadar yükselmiştir.


SEMA AYDEMİR
İstanbul'dan katılan Sema'nın bu ikinci defa Survivor'a katılımıdır.
Enka Spor Kulübünde lisanslı atlet olarak görev alan Sema'nın 400 m. engelli ve 4x400 metre bayrak yarışmalarında birçok madalyası vardır, Sema ayrıca Heptation branşıylada ilgilenmektedir.

ÜMİT KARAN
1976 Yılında Almanya/Berlin'de doğan Karan profesyonel bir futbolcu. Önce bulunduğu ilçede amatör takımlarda futbol oynadıktan sonra Türkiye'ye gelir, Gençler Birliği, Galatasaray'da görev alır. Karan 2013 Survivor yarışmasına katılmış, yarışmayı 3. olarak tamamlamıştır.


Bizi Takip Edin

Share

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020