Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

3.6.17

0
Binali Yıldırım Ailesi ve GemileriDEVASA GEMİLERİ VARMIŞ ÇOCUĞUNUN DEDİLER AMA , ABARTILDIĞI KADARDA DEĞİLMİŞ

Gerçi bir kısım belli basın, Başbakan Yıldırım'ın servetini bırakın araştırmayı ağızlarına dahi  almazlar, alamazlar ama birkaç tane muhalif basın dururmu, bilmem nekadar gemileri, mülkleri varmış, hemde yurt dışında diyor, bizde bir araştırma yapalım dedik, yerli ve yabancı basını didik, didik ettik, neleri varmış, neleri yokmuş öğrenip sizlerle paylaşmak istedik.


Ancak basından aldığımız bilgiler eşliğinde birkaç önemli noktaya parmak basınca, iddialarda biraz da olsa gerçeklik payı olabileceği düşüncesi hakim olmaya başlıyor.

Şöyleki yine bir kısım muhalif basına göre :

1) Erdoğan'nın İstanbul Büyük Şehir Belediye başkanlığı döneminde, İDO Başkanlığı görevini ifa ederken, 2000 yılında tüm feribotlardaki büfelerin işletmesini Amcası Yılmaz Erence'ye vermiş ve bu nedenle suistimal olduğu gerekçesiyle görevinden alınmış,

2) Tam kariyeri son buldu derken, 2002 yılındaki genel seçim sonucunda, mecliste aşırı bir çoğunluk elde eden AKP nden millet vekili seçilmiş ve AKP nin kurduğu ilk hükümette, taltif edilerek Ulaştırma Bakanlığı Koltuğuna oturmuş.

3) 2009 Yılının Ağustos ayında, genelde Deniz İşletmeleri buluanan sermaye gurubunun verdiği iftar yemeğinden sonra, yaptığı konuşmada :
Yabancı bayraklı gemilerin araştırıldığını ve Türk Bayrağı takmadıkları tesbit edilenlere yaptırım uygulanacağını açıklarken :

4) Oğluna ait ve toplam değeri 100 Milyon TL. na ulaşan 11 Ad. Kargo gemisinden, 8 tanesinin Hollanda, 3 tanesinin de Malta Bayrağı taşıdığını unutmuş.

Ne acıdırki neredeyse tüm Türkiye'nin denizcilik konusunda soz sahibi olan şirket sahiplerinden bir kişi kalkıp, düzenlemeyi önce siz uygulayın, oğlunuzun 11 adet kago gemisi halen başka ülke bayraklarını taşıyor diyememiş.


Sonuçta toplam 140 Milyon $ cık ederinde, Hollanda'da 18 Şirket , 1 Ancileri Şirket , 7 Gayrimenkul ve Hollanda Bayrağı taşıyan 8 gemicik ;

Malta'da 4 Şirket ve Malta Bayrağı taşıyan 3 gemicik, fazlamı yani.

Yıldırım ailesinin mal varlığı hakkında Daha fazla detay için "Washingtonhatti.com/" adlı yayın organında yayınlanan ilgili makaleyi inceliyebilirsiniz.

                                          **************************************** 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Devlet Adamı Nasıl Olunur
Ahmet Vefik Paşa Devlet adamı olacakların (M) mim harfi ile başlayan tüm özelliklerini açıklamış, 
Başta Atatürk olmak üzere bir çok ünlü simaların bu konudaki düşünceleri, sohbetleri ve açıklamaları. 
Tayyiban Cumhuriyeti Nasıl Kurulur
Bir ülkenin demokrasiden uzaklaşarak, teokrasiye , yada dikta rejimlerine dönüşmesinde en büyük suç halktadır densede, esas suç halkını tanımayan , ülkenin bir İsviçre toplumundan meydana geldiğini sanan ve başta ekonomi olmak üzere parti programlarını ona göre değiştiremeyen aymaz muhalefet partileridir.

Çamlıca Tepesine Cami Yapılıyor
İstanbul'a gelen turizm veya görevli olsun insanların , boğazdan geçen gemilerdeki yabancıların vede ülkemiz hava sahasından geçmekte olan uçaklardaki yolcularının gıptayla izliyecekleri devasa bir cami yapılıyor, güzelim Çamlıca Tepesine. Gelişmişliğin bir örneği olan böyle eserler orta çağda yapılıyor sanmıştık. 
En Büyük Benim Diyen Siyam Kralı Filmi Vardı...
Bu filmde Siyam Kralı, dünyanın en büyük devleti bizim devlettir diyordu ve yer kürede nokta kadar olan ülkesini dünyanın yarısını kaplıyor şeklinde göstermek istemişti halkına, tabidirki kullarıda yemişti bu palavrayı.


Seçim Barajı Üzerine İncelemeler
Düşünürlerin Seçim Barajı hakkında söyledikleri, baraj sınırı yükselirse veya düşerse yararları-zararları.
Bizi Takip Edin

Share

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020