Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

27.8.15

0
VİDEO. Kedi ve Köpekler


EVİMİZİN MÜDAVİMLERİ KEDİLER - KÖPEKLER ve ÇOCUKLAR HEPSİ MUTLULAR vede DOSTLAR.


Yavru kediler ve ailesi
Böyle bir güzelliği, böylesi bir mutluluğu izleyipte mutlu olmayan insanların var olduğunu düşünemiyorum. Bu güzel varlıklara böyle bir fırsatı tanıyan hane sahiplerini candan kutlarım, onlar ömür boyu mutlu olmayı sanırım çoktan haketmişler.
Benim üzüldüğüm nokta, bunun gibi tabloları hanesinde görmek istemeyen taş kalpli zavallıların, hem kendilerine hemde karşısındakilerine mutluluğu, sevecenliği reva görmeyişidir. 
                                                                                               
Muz seven Kirpi
Kirpilerin muzu ne kadarda çok sevdiklerini doğrusu bilmiyorduk , evcilleştirilmiş bu kirpi, evin içinde muz görmesin, her türlü fırsatı değerlendirir onu almak için.
Spor meraklısı Kuzu
Neticede oda bir canlı, oda bizler gibi, sizler gibi ölümden korkar ve aynı acıyı hisseder. Hal böyle iken neden dost görünüp, sevecenlik sergileyip, arkasından da kalleşce yere yatırıp boğazlarsınız, sonrada bizde insanız der canavarlığınızı kamufle etmek içinde dinlere sığınır yada işinize geldiği için doğanın kanunu dersiniz. 
Nedense dinin kurallarıda doğanın kanunlarıda hep güçlülerin yanında. Mademki çok dürüstsünüz, ozaman çıkın ortaya ikiyüzlülük yapacağınıza, arkadaş deyin biz insanlar güçlüyüz ve bu gücümüzden dolayıda doğa ile diğer tüm canlıları kendi malımız olarak gördük, birtakım dini kurallarıda, atmasyon doğa kanunlarınıda kendimize göre düzenledik, ne zamanki doğanın sabrı tükenip tüm dünyayı yokedinceye kadarda canavarlığımıza devam edeceğiz.

Kedi ve çocuğun dostluğu
Bu ikilinin dostluklarına diyecek yok ama aralarına kara kedi girerse yazık olur biter dostlukları , tabi kara kedi iki ayaklı olunca.


Yavru kedi çok mutlu , uzanmış sırt üstü patiler havada, korku yok , soğuk yok , yakıcı sıcaklarda , annesinin kolları arasında. 
Ne olurdu yani tüm aileler böyle birer hayvan alsalar sokaktan evlerine, onlara mutluluk verseler , yaşları dolmadan ölmelerini önleseler, hem bir can kurtarmanın mutluluğunu yaşar , hemde mutlu olan bu hayvancıkların gözlerindeki pozitif enerji ile mutluluklarına mutluluk katarlar.


Aynı cins olmalarına rağmen iki insan arasında nadiren rastlanan böyle bir dostluk gösterisini , birbirlerini rakip gören kedi ve köpek sergiliyorsa , birilerinin örnek alması gerekmezmi dersiniz.
Bu güzel tablonun tek ve as nedeni her iki cins hayvanında , şiddet , korku içinde değil sıcak bir yuvada sevgi yumağı içinde yetişmesidir.

Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020