Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

4.6.15

0
Kedi ve Köpekler için ev dzaynıEVLERİNDE KEDİ , KÖPEK BESLİYENLER İÇİN YAPILAN EV İÇİ DÜZENLEMELER

Merkezi Japonya/Tokyo'da bulunan ve Kimya dan Elektroniğe , Sağlık dan İnşaata kadar insanların yaşamında önemli rol oynayan üretim ve hizmet dallarında 9 ayrı şirket ile faaliyet gösteren , Japonya'nın en büyük kuruluşlarından biri olan "Asahi Kasei Corporation" adlı holding yönetimi, hızla gelişen internet dünyasında yerini almak için E-Ticaret yapmak üzere "dornob.com" isminde bir web sitesi açmış ve bu sitede İnşaat Şirketine bağlı olarak iç ve dış mimari hizmetleri konusunda hizmet ve emtia satışına başlamıştır.Web sitesinin arka bahçesinde oldukça deneyimli ve dallarında uzmanlaşmış mimar ve mühendislerden bir kadro oluşturulmuş, gerek ar-ge çalışmaları ve gerekse araştırmalar sonucunda hazırlamış oldukları, ev içi, ev dış yüzeyi ve bahçe dekarasyonu hakkındaki tasarımlarını müşterilerine sunmuştur.Kadronun hazırladığı çok geniş bir yelpazedeki tasarımlarının yanında ayrıca istek üzerine, müşterilerden gelecek tasarımlarada yer vermiş, onları teknik ve estetik yönden geliştirerek yine isteğe göre ya imalatını bizzat yapmış yada geliştirilmiş tasarımı belirli bir ücret karşılığı müşterisine teslim etmiştir.


Dornob.com sitesinin hazırladığı tasarımlardan bir taneside konumuza esas olan evlerin, bahçelerin kedi ve köpeklere göre düzenlenmesidir.
Bu düzenlemelerin yapıldığı evlerde, kediler için tırmanma yüzeyleri, yüksek yürüyüş yolları, atlama rafları ve özel banyoluklar tuvaletler, odadan salona geçiş minik kapıcıkları v oyun için birtakım düzenlemeler.Köpekler içinde yine geçiş kapıcıkları, bahçede ayrıca özel kulube, yeşil alan, başçe çitleri, banyo ve onlar içinde oyun için düzenlemeler.
Dornob bunlardan başka tasarımları arasına bina dış cephe görünüşlerinde de ilginç tasarımlar eklemiş, estetik ve mimari açıdan bulunduğu sokak yada caddeye ilave güzellikler getirmiştir.

KONU İLE İLGİLİ RESİMLER İÇİN.. TIKLAYIN.

BENZER KONULARShare
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020