Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

25.5.15

1
CHP nin Vizyonu Merkez Türkiye Projesi


2015 GENEL SEÇİM ARİFESİNDE CHP nin VİZYONU AÇIKLANDI

1954 Yılından günümüze kadar, her seçim öncesi iktidar için iktidarı yermeyi, eleştirmeyi ve işçi-emekçi-fakir-fukara edebiyatı üzerine yaptığı vaadleri vizyonumuzdur diye deklare eden CHP nihayet bu son seçim arifesinde, partinin yaşam süresi içinde ilk defa bombayı patlattı ve rakiplerini şaşırtacak 2015 sonrası gerçek vizyonunu açıkladı : 

MERKEZ TÜRKİYE "Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesi"

Projeyi gündeme getiren yada getirenler , hazırlayanlar ile kabul edip seçim bildirgesi içinde halka sunan yöneticileri candan kutlamak vede alkışlamak gerekir.
Rakipleri özellikle de CHP nden böyle bir atılım yapılacağını akıllarının ucundan dahi geçirmeyen AKP kurmaylarını telaşlandıran bu projenin nekadar yerinde ve Türkiye için büyük kazançlar getireceği aşikar.

Başta Erdoğan , Davutoğlu ve diğer AKP yetkililerin peşpeşe borazan TV.lerden proje aleyhine verdikleri demeçler ile bilhassa siyasetle ve partiyle uzaktan yakından ilgisi bulunmayan, sadece Tayyip Erdoğan'ın oğlu olmaktan başka hiçbir resmi görevide bulunmayan Bilal Erdoğan'da projeyi eleştirmeye kalktıysa ve bunuda çarşaf çarşaf yandaş basın dile getirdiyse, evet bu proje doğrudur, yerindedir, savunulmasına bile gerek yoktur.Proje faaliyete geçtiğinde çalışma prensibi, gerek videoda, gerek resimlerde ve gerekse anlatımlarda belirtildiği gibi basit olarak şöyle :
Türkiye'nin uygun bir merkezinde oldukça büyük bir üs kurulacak, depolama, giri ve çıkı sevk işlerinin yapılabilmesi için, bu üs, en hızlı demiryol yada karayol ağları ile limanlara ve sınırlarda tesbit edilecek noktalara bağlanacak, ek olarak kargo uçakları ağırlıklı hava üstü yapılacak.Üretici ülkeler, ürettiği ve ihracat edecekleri malları merkez olarak dzayn edilen bu üsse önceden, denizyolu, karayolu yada hava yolu ile gönderecek ve alıcılarada bu merkezden sevk edilecektir.
Bu durumda Türkiye'yi merkez olarak öngörürsek, batıda Avrupa, güneyde Afrika, Arabistan, kuzeyde Rusya Federasyonu ve doğuda ise Asya ülkelerine talep edilen mallar en çok 24 saat içinde sevk edilmiş olacaktır.
Bur nevi depolama ve kargo birleşimi bir merkez, istendiğinde ülkelere ait standlar açılarak ürenlerin teşhiride yapılabilir, fuar benzeri ama devamlılık arzeden. 

PROJENİN VİDEO İLE AÇIKLANMASI :
PROJE İLE İLGİLİ RESİMLERKaynak:
http://www.chp.org.tr/

İLGİLİ KONULAR:
CHP Seçim bildirgesindenseçmeler
CHP Seçim bildirgesi tamamı.
Share
Bizi Takip Edin

1 yorum :

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020