Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

17.12.14

0
Hayvanlar , Sevimli Dostlarımız

ONLARI SEVİN , KOLLAYIN , MUTLU EDİNKİ MUTLU OLASINIZ

Kirpinin Dostluk Gösterisi

BİRAZ SEVGİ , BİRAZ İLGİ , BİRAZ DA  BİR AVUÇ YİYECEK YETERLİ

Sayfa başlığı gibi, rastladığınız bir sokak hayvanı yada sıradan herhangi bir hayvana biraz sevgi , biraz ilgi , biraz da bir avuç yiyecek yeterlidir onları mutlu etmek için ve o mutluluğun verdiği pozitif enerjiyi gözlerine bakarak aldığınızda, hiç unutamıyacağınız bir huzur vede mutlu etmenin mutluluğu içinde bulursunuz kendinizi.

Videodaki kirpi de evcilleştirilmeyen ve bundan dolayıda yabani hayvanlar kategorisinde yer alan bir hayvan yolunu şaşırmış olsa gerek, kalmış insanların yoğun olarak yaşadığı bir bölgede şaşkın durumda.
Köpeğini çağırmak için dışarı çıkan bir hanım farkeder onu  önce irkilir, çekinir ama hemen eve dönerek gönüllü hayvan kurtarma ekibini telefonlar arar yardım ister.

Zaman kaybetmeden olay yerine gelen ekip, kirpiyi canını yakmadan vede acı hissettirmeden yakalar, gerekli bakım ve kontrol için barınağa götürürler, artık o kurtulmuş emin ellerdedir, zamanı geldiğinde kendi doğasına bırakılacaktır.

Ancak geçen zaman içerisinde, onu ihbar eden hanım, kirpinin yakalanması anındaki masumiyetini ve aciz kalışını bir türlü unutamaz ve barınak yetkililerine müracaat ederek, onu sahipleneceğini ve bakımını üstleneceğini bildirir.

Yaban hayvanlarının kişilerce sahiplenmesi pek alışılmış bir durum olmasada, yetkililer bayanın samimiyetini ve güvenirliliğini dikkate alarak isteğini yerine getirirler ve arada kontrol edileceği şartı ile kirpiyi hanıma teslim ederler.

Zaman geçer kirpi aileden birisi olmuştur artık, evin eski misafiri köpekle birlikte yaşamaya başlar, adeta kendisini köpek sanan yeni misafirimiz gösterilen yakınlık ve sevgiye karşılık mutluluğunu ifade etmek için elinden geleni yapıyor, o sert sivri dikenleri neredeyse pamuk ipliğine dönüşüyor.
Sonuç olarak yeterki sevin, ilgi gösterin, besleyin hayvanları, kat kat karşılığını alırsınız ve bulunmaz vefalı birer dost olur sizin için. İZLEYİN.

VİDEO İÇİN.. Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020