Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

28.11.14

0
İkiz Bebek Hamileliği


İKİZ BEBEKLERİ OLACAK HAMİLE KADINLARA UYARILAR

İKİZ HAMİLELİK
Başladım maratondan sonra hastaneye gittim. Doğum, başladı ,ilk çığlık duydum,  ikinci tek olduğunu söylediler yani kız, ikiz olacaktı. 
Hazırladığım öbür kıyafetleri yolda,  sancılı, birine verdim bir iki gün sonra kızımı alıp hastaneden evime gittim, mutluydum, yıllar sonra evlat sahibi oldum şimdi üç çocuk annesiyim üçüncü çocuğumun olacağından ikiz bebeyim dünyaya geldiğinde eşimle beraber çok sevinçliyim kucağıma aldığımda sevincinin ne güzel olduğunu öğrendim İkizlerimin olduğunda, neler anlatacağımı bilemiyordum çünkü, o sevinci paylaşmak lazım ikizler çocuğumun sevincini yaşamak hakkımdır. ikiz annesinin çocukları olduğu bebeğimin olmasında olacağından, Umutlarımı yılmadan ikiz hamilelik duyduğumda şaşırdım çok şaşırmıştım, ikiz bebek olduğunda.


TEK  VE YA ÇİFT YUMURTA İKİZİ NASIL ANLAŞILIR
Tek yumurta ikizi anne karnın da,o luşumu, yapılmasında annede, meydana, gelen Yumurta, anne karnında iken oluşan yumurtanın Ultra,son da, görülen bebek ikizi incelemek, beraber tek, yumurta ikizi oluşumunda bebek cinsine göre değişir, ve cinsiyeti aynıdır ikiz yumurta ve  çift yumurta, ikizi doğumun esnasında ortaya çıkan dediğimiz çift yumurta ikizi, doğumunda ortaya çıkan çift yumurta iki , yumurta ikizi olabilir yumurta ikiz bebekleri anlamak için doktora embriyo anlatacak ikiz bebekler, çift yumurta ikizi oluşumunda test sonuçlarında çıkan gebelik, test  bebekle anne karnında yumurta oluşumunda döllendikten sonra, 2- 17 gün içinde belli olur.

13- ve 15 günde tek yumurta ikizi, zekâ seviyesi daha yüksektir yumurta ikizinin olmasının sebebi ötürü anne karnından çıkmakta olan yumurta ikizi bebekler, çift ikizlerdir birbirine daha çok benzerler döllemiş yumurta, ikiz bebek oluşumunda embriyo dediğimiz yumurta ikizinin, başlamasıyla ikiz, hamilelik sırasında genellikle annelerde daha çok bulantı görülür yumurta, çift karakterde oluşumu daha hızlıdır, yumurta ikizi esnasında doğum çok daha zordur tek doğum esnasında, İkiz ve çift yumurta ikizi, çoğul ile üreme şeklinde oluşturduğumuz İkiz çocuklarının nedeni üreme anne karnında doğduğu ikiz bebeklerin, ikiz anne bebek esnasında “organla birleşerek, kordon, geçer bebekle, esnasında çift yumurta,çoğalmasıyla başlar. 

Anne karnın,da ,gebelik esnasında, çıkabilir doğum, esnasında, çift yumurta ikizi ile  Fiziksel olarak gelişmekte olan, ikiz  ve çift yumurta ikizi,   görmek için  net bir şekilde,  normal, doğum veya Sezar,yan olarak doğabilir doktora danışmadan kesinlikle yapmayınız.


İKİZ BEBEK HAMİLELİK DEVAMI İÇİN.. TIKLAYIN.

ZERRİN CE__
Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020