Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

20.7.14

0
Kedi-Köpek ve Bebekler


BU ÇOCUKLAR KATİL OLAMAZ, EŞİNİ BOĞAZLAMAZ, HASTA DA OLMAZLAR

VİDEO - 1
Bu videoları, büyükler, küçükler, gençler, evlenmiş olanlar, evlenecek olanlar tüm toplum izlesin ve kendilerince bir ders çıkarsın.

Henüz yaşına basmadan ev içinde birlikte yaşamı paylaştıkları kedi, köpek yada benzeri evcil hayvanlarla olan ilişkileri, birlikte oynamaları, karşılıklı sevgi ve şefkat duygularının gelişmesi, ileriki yaşlarda karekter yapılarında ne kadar etkili olacağı şüphesiz herkes tarafından bilinir.

Böyle oluncada o çocuklar yetişkin olduklarında, karşısındaki varlıklar insan olsun, hayvan olsun hiç farketmez, onlara devamlı sevgi ve şefkat duygular ile yaklaşır, koruma içgüdüsü bebekken tam olarak geliştiği için, fiziki yada başka yönden, kendilerinden daha aşağıda bulunanlara karşı merhamet ve koruma içgüdüsüyle yaklaşırlar, bırakın kendileri tarafından zarar verilmesini, başkalarınca verilecek zarar ve istenmeyen olaylarında önüne geçerler.

VİDEO - 2
Bu tür sosyal yaklaşımlardaki etkileri dışında , herne kadar Ortadoğu ve islam toplumlarında pek hoş karşılanmasada, bu çocuklar gerek çocukluk ve gerekse ileriki yaşamlarında birçok hastalığa karşıda bir nevi aşılanmış olurlar.

Kan akıtmayı kendilerine şiar edinmiş bulunan, tarladaki kekliğinden, kümesteki tavuğundan, ahırındaki hayvanlarından ve özelliklede en acı verici gerçekliğiyle pazardan alıp evinin bahçesine getirdiği, süslediği, kınaladığı ve ailece sahte sevgiyle yaklaşıp, karşılığında eşsiz bir sevgi ve bağlılık duygusunu aldığı, besleyip büyüttüğü dünyanın en güzel  dünyanın en sessiz, en masum, en insancıl vede bunlara karşılık en verimli hayvanı olan koyununa, kuzusuna kadar, kurban adı altında yada etinden yararlanmak için, eline aldığı kanlı bıçağıyla hunharca yere yatırıp boğazlamayı güç sayan, erkekliğin meziyeti olarak gören, ortadoğu ve islam toplumunun gözünü kan bürümüş erkekleri ile aynı canavarlığı erkek gibi yaptığından gurur duyan kadınları, acaba bebek yaşlarnda böyle sevgi yumağı içinde yetişselerdi, aynı şeylerden zevk alırlarmıydı, yada gurur duyarlarmıydı.

Hal böyle olunca da yetkilisinden yetkisizine kadar, hiç kimse ortaya çıkıp ta, nedir bu canavarlık, nedir bu kin ve nefret duygusu, nedir bu hayvanlara karşı eziyet, nedir bu gücü gücü yetene saldırmalar, boğazlamalar, bıçakla, tüfekle, tabancayla can almalar, diri diri toprağa gömmeler, nehirlere boğulsun diye atmalar ve daha nice canavarlıktan da öte vahim olaylar demesin.

VİDEO - 3
İkide bir eğitim eksikliği, eğitim şart, buda zaman içinde olur safsata ve hikayeleriyle koca koca adamlar milleti uyutmaya kalkmasınlar.

Kan akıtma olayının genlerine girdiği bir toplumda, siz hala çocukları küçük yaşından itibaren, başta Allah korkusu olmak üzere, insanlardan, hayvanlardan, fizik ötesi varlıklardan korkutarak yetiştirir, bir nebze olsun beyinlerine sevgi sözcüğünü yerleştirmezseniz, onların meydana getirdiği toplumdan da sevgi, merhamet, şefkat duygularını göremezsiniz.
  
Bu tür işlerle hangi bakanlık yada hangi üst yetkililer uğraşır bilmem ama, bildiğim tek şey görsel basında halkın karşısına çıkıp ikide bir bu konuda beyanat veren, ağızlarından eğitimden başka kelime çıkmayan beyler yada bayanların İngiltere Galler bölgesindeki Cardiff Kentini ziyaret etmeleri ve herhangi bir sokakta bir evin kapısını çalarak, kapıyı açan şahsa, ayaklarının dibinde dolaşan bu hayvanları niçin evde beslediklerini sormaları ve aldıkları cevaba göre Türkiye'de çalışmalara başlamaları.
Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020