Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

22.5.14

1
4 Yaşındaki çocuğu köpekten kurtaran kedi.


SAHİBİNİN OĞLUNU KÖPEK SALDIRISINDAN KURTARAN KEDİ

ABD nin Kalifornia Eyaletinde bulunan Bakersfield Kenti'nde bir kedi evin çocuğuna saldıran köpeği alt ederek, kahraman oldu.

ABD nin Kalifornia Eyaletindeki petrol kenti Bakersfield’de ikamet eden Triantafilo ailesinin 4 yaşındaki oğulları, Jeremy evin önünde bisiklete binmektedir.


Anne Erica bahçede sulama yaparken  Jeremy’in çok sevdiği Tara isimli kedisi ise bir kenarda uzanmış arkadaşı Jeremy’i izlemektedir.


Ne olduysa bu esnada oldu ve cadde kenarında parketmiş bir arabanın arkasından hızla fırlayan Labrador-Chow karması 8 aylık bir köpek bisikletteki çocuğa saldırır ve bacağından yakalıyarak çekmeye başlar, çocuğun feryadına anne koşar ama ondan önce Tara adeta uçar durumda gelir ve köpeğin üzerine atlar, tırnakları iyice canını yakmış olacakki köpek kaçmaya kedimizde onu arkasından kovalamaya girişir ve köpek ortadan kaybolur.


Bina dışı kameranın açısına giren bahçedeki tüm bu olay aynen videoya geçer, akşam eve gelen baba Roger, videoda gerekli montajı yaparak ertesi günü CD Videoyu Youtube sitesine yükler.

Video dünyada okadar ilgi çekmiştirki neredeyse tıklama rekorunu kıracak seviyeye gelir.
Tabidirki Türkiye bu dünyanın dışındadır, çünkü lafa geldiği zaman demokrasi havarisi kesilen iktidar, yolsuzluk dosyalarını yayınladı diye ülkede Youtube yayınını yasaklamıştır.
Tara artık değil Kalifornia, ABD  ve hatta tüm dünyada ilgi odağı olmuş, yazılı ve görsel basını peşine takmıştır.

Dünyada tahminen 21 Milyon kişi tarafından izlenen Tara, bulunduğu kentinde isminin duyulmasına vede reklamının yapılmış olmasına neden olduğundan, beyzbol maçlarınında yapıldığı kentin Sam Lynn Stadyumu’nda bir kahraman olarak hayranları tarafından onurlandırıldı.


Hayran ve meraklı kitlesi o kadar fazladırki, bir gün önce oynanan beyzbol maçına gelen seyircilerin hemen hemen üç katıdır gelen seyirciler.
Gece gündüz her zaman Tara’yı yanından ayırmayan evin oğlu hafif bir otizm hastası olan Jeremy, kedisini soranlara “Tara benim kahramanım” diye gururla yanıt vermeyide ihmal etmemektedir.Ülkemizde dahil olmak üzere, evinize kedi köpek gibi hayvanları sokmayın diye evcil hayvanlara karşı düşmanlığı körükleyen bir kısım dünya toplumları ile kediler nankördür diyen iki ayaklı nankörlere sanırım güzel bir ders olsa gerek bu güzel olay.

VİDEOYU İZLEYİN.


ETİKETLER : NANKÖR KEDİ - JEREMY VE TARA - SAM LYNN STADYUMU - KALİFORNİA - BAKERSFİELD - LABRADOR - CHOW.

BENZER KONULAR :
Apartmanlarda kedi-köpek beslemenin kuralları
Share
Bizi Takip Edin

1 yorum :

 1. Samsun__lu25/5/14 01:01

  SAMSUN__lu

  Ben kedileri örnek vereceğim. Bir iki aylık, henüz annesinin yanından ayrılmamış kedi yavrularına bakınız.İnsanlara okadar yakınlarki inanamazsınız, sanki genlerinde insan dostluğu var.
  Aynı yavruya üç-dört ay sonra bakın, yaklaşın yanına öcü görmüş gibi kaçar sizden, ürkek vede korkak.
  Bu yavru kedileri bu duruma getiren kim, cevabı gayet basit. Kendisinden başka canlıya bu dünyada ortak yaşamı çok gören, insanım diye geçinen ama insanlıkla uzaktan yakından ilgisi olmayan insancıklar, hatta alçak ve pislik yaratıklar. Kendinden güçsüz birini gördüğü an tekmeliyen, bırakın hayvanları, güçsüz gördüğü kişileri, kadınları, çocukları ezmeye kalkan şerefsizlerdir bu tür pislikler.

  YanıtlaSil

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020