Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

11.4.14

0
Yavru kediler bu kadarmı tatlı olur.

ÜÇ YAVRU MİNİKLER KARINLARI DOYMUŞ OYUNDALAR

Şimdi koltuklarınıza oturun, yaslanın arkanıza ve iki dakikanızı ayırarak bu güzel miniklerin mutluluk içinde nasılda kendilerine has oyunlar sergilediğini izleyin, görün, arkasından da bu mutlulukları neticesinde ürettikleri ve size ilettikleri çok düşük frekansdaki pozitif enerjilerini tüm vücudunuzda hissedin, rahatlayın.


Video sona erdiğinde eminim sizlerde aynen benim gibi düşünecek ve demekki Tanrı sadece insanları değil, tüm canlıları özene bezene yaratmış diyeceksiniz.
Özelliklede evcilleştirildikleri zamandan günümüze dek, neredeyse insanlara yakınlık ve bağlılığı genlerine işlemiş olan kedi ve köpek gibi evcil hayvanların doğduğu andan itibaren insan kokusuna nekadar aşina olduğunu, sevildiklerinde vede yardım edildiğinde ne kadar mutlu olduklarını, iyilikleri hiç unutmadıklarını, sadakatlarını, mutluluklarını türlü şekilde ifadeye çalıştıklarını göreceksiniz.

Peki ozaman, neden sokak ta, kırda, şurda burda bulunan bu hayvanlar neden insanlara karşı tepkili oluyor yada onlardan öcü görmüş gibi kaçıyorlar benzeri bir soru ile karşılaşacağımı bildiğim için hemen yanıtlayım. Bilindiği gibi ülkemiz de dahil tüm islam aleminde, bu tür evcil hayvanlara karşı yaklaşım ne yazıkki pozitif yönde gelişmemiştir.

Bunun sebebi gerek kutsal kitabımızın bilerek yada bilmiyerek yanlış yorumlanması ile sonradan ortaya atılan sahte hadislerdeki hayvanlara karşı oluşan düşmanlık ve kem görme alışkanlığıdır.
Bu negatif yaklaşım okadar çok ileri gitmiştirki, küçük yaşlarda çocukları korkutmak, bu tür hayvanların evlere alınmasına hatta kapı önünde dahi yakın durumda beslenmesine dinen cevaz verilmediği  gibi saçmalıklar zaman içerisinde geleneksel bir hal almıştır.

Öyleki içinde bulunduğumuz iletişim çağında  bir sevgi yumağı içinde yaşamlarımızı sürme güzelliği varken, gidişat geleneksel din kurallarının topluma ısrarla enjekte edilmesinin ardından tamamen tersine dönmüş, gerek insanlar ve gerekse insanlarla diğer canlılar arasında kin, nefret, düşmanlık duyguları alabildiğine yükselmiştir.
İnsan sevgisi temelinin önce tüm canlıları sevmek olduğunu bir türlü öğrenemeyen islam toplumlarının, gelişmiş ülkelerdeki hayvan sevgisinin çocuklara nasıl aşılandığını görüp izlemelerinde yarar var sanırım.


Böyle Sevimlilik Yok | izlesene.com

ETİKETLER : HAYVAN SEVGİSİ - DÜŞÜK FREKANS - POZİTİF ENERJİ - İSLAMDA HAYVAN SEVGİSİ 
Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020