Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

11.2.14

0
Türkiye Kediyi İşkence ile Öldüreni Affetti.İŞKENCECİLER ve KATİLLER CENNETİ TÜRKİYE

FRANSA, BİR YAVRU KEDİYİ YÜKSEKTEN AŞAĞI BIRAKAN GENCİ, KEDİ YARALANMADIĞI HALDE CANİLİKLE SUÇLAMIŞ ve 90 BİN TL.PARA + 2 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRIRKEN ;
TÜRKİYE, YİNE YAVRU BİR KEDİNİN KARNINI HUNHARCA KESEREK ÖLÜMÜNE NEDEN OLAN CANAVAR GENCİ, BIRAKIN TUTUKLAMAYI, MAHKEMEYE DAHİ SEVKETMEYE GEREK DUYMADAN 300 TL. CEZA KESEREK ELİNE SAĞLIK, HADİ GÜLE GÜLE DEMİŞTİR.

Biraz farkımız olsun elin gavuru dediğimiz hıristiyan Fransız'lardan, çok merhametliyiz, acıma duygularımız tüm milletlerden fazladırya, belli olmuyormu seçtiğimiz vekillerin çıkardıkları kanunlardan.
Sizlere kedilere yapılan işkencelerle ilgili basında yer almış iki örnek vermek istiyorum, olayın birisi Fransa’da diğeri Türkiye’de geçiyor.

Burasıda Fransa :
Onlara göre caninin biri (Bizde olsa ona cani değil, deneme yapmış derler), kedi yavrusunu tahminen 4 metrelik bir yükseklikten yere bırakmış, bunu bir iki kere tekrar edip, videoya almış ve internette yayınlamış.
İnternet kullanıcılar karşı çıkmış, 24 saat içinde 137 bin imza toplanmış ve sonra nemi olmuş buyurun özet olarak açıklıyayım : (Detay bilgi için : Burayı Tıklayın. )

Ertesi gün polis/jandarma olaya el koymuş, adresi açık olmadığı halde internet kaynaklı adresi bulunmuş ve evinde kıskıvrak yakalanıp adalete teslim edilmiş.
Anında tutuklanmış, mahkemeye çıkarılmış, öyle erteleme falan yok tek celsede, kediye bir şey olmadığı halde 90 bin TL. para cezası + 2 yıl hapis.(1 yılı tecil, 1 yıl yatacak)

Burası Türkiye :
Caninin biri evine aldığı sahipsiz zavallı bir kediyi parçalamış, videosunu interette yayınlamış, tweet atmış, resmen ben canavarım demiş, görelim bakalım Türkiye bana ne yapacak demiş, tabi kimse birşey yapmamış, nerdeyse eline sağlık der gibi  300 TL. ver git demişler.

Kimmiş bu cani derseniz onuda açıklıyalım, yine basından öğrendiğimize göre, kendisi üniversite öğrencisi, adı Can Aksoy, Eskişehir/Odunpazar Büyükdere Mah. Adalı Sk. 23/6 No.da ikamet ediyor.
Cani okadar ileri gitmişki, Türkiye Cumhuriyeti Adaletiyle, mevcut kanunlarıyla ve merhametli insanlarla adeta alay edercesine “ Hiç fenomen olacağımı düşünmemiştim, bilsem böyle olacağını domuz falan keserdim” diyebiliyor.
Bu ükela canavara ben yanıt vereyim “Sen domuz kesme, zaten kesemezsin, domuz güçlüdür, senin ona gücün yetmez, sen ancak senden güçsüzlere zarar verebilirsin, yani senin gibi bir canavar fırsatını bulsun, bebekde keser, çocukda keser hatta gücün yeterse kadında kesersin adamda."

Senin bu anormalliğini HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Çıtırık hanfendi anlamış olacakki, Eskişehir Valiliğine sunduğu dilekçesinde bakınız ne diyor :

- Bu işkenceyi yapan Can Aksoy isimli kişinin, her an aynı vahşeti bir insana da yapabilecek "Potansiyel bir katil" olması kuvvetle muhtemeldir. Benzer olayı bir başka hayvana veya bir insana yapmadan bu kişinin bulunarak, toplum güvenliği açısından göz altına alınmasını, adli ve idari işlem başlatılmasını talep ediyoruz.

- C.A. İsimli şahsın psikiyatrik muayene ve müşahade için akıl hastanesine sevk edilmesini talep ediyoruz...

BENZER KONULAR - 1:

-Fransa, Kediye içkence edeni Affetmedi.
-Felçli Kediyi Tekmeyle Öldüren Cani
-Sele Kapılan Yavru Geyiği Kurtaran Genç

ETİKETLER : KEDİ CANAVARI - HAYTAP - KEDİ KATİLİNE 300 TL. - ARANAN CANİ - HAYVAN HAKLARI - 4982 SAYILI KANUN

BENZER KONULAR - 2:

Bardak İçinde Kedicik Çok Mutlu
İki Minik Bebek Ne Düşünüyorlar acaba
Yavru Ördek Çok Sevimli
Minik Yavru Kedi ve Sabırlı Köpeğimiz
Yavru Wombatların mutluluğu

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sahibi Olduğu Kangal Köpeğine İşkence Eden Canavara Ceza Yok
Ülkemizde bir utanç kaynağı daha, tabi utanan olursa, olsaydı şimdiye kadar doğru dürüst bir kanun çıkardı ve böyle alçaklara gerekli ceza verilirdi.
Adi yaratığın biri kendi kangal köpeğine zinciri takmış, köprüden aşağı dereye atmış sözde temizlik yapıyor, zavallı köpeğin çektiği acı umurunda değil, alçak yaratığın.
Sonrada napıyorsun sen diyenlere karşı pis pis sırıtarak yıkıyorum diyor, cezamı ne cezası güldürmeyin insanı.

UŞAK'da 22 Köpeği Öldüren Katil ve Canavar'a Para Cezası
Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nde görevli caninin biri, bilinmez belkide amirlerinden emir aldı, sanayi alanında karınlarını doyurmak için yiyecek bekleyen 22 köpeği av tüfeği ile öldürür.
İsminin dahi açıklanması suç sayılan bu alçak yaratığa verilen ceza sadece para cezası, 19.272 TL. Valilik onayı ile.
Yargımı, 22 köpek için yargımı olurmuş, altı üstü köpek.

Sele Kapılan Yavru Geyiği Kurtaran İnsan gibi İnsan
Burasıda Bengladeş / Noakhali kenti. Orman kenarında bir kısım halk pikniktedir derken bir yağmur bastırır ve kenardaki dere taşar, bir yavru minik geyikte, dereden geçerken kalın suyun içinde, bir türlü karaya çıkamaz.
Oradaki gençlerden Belal adlı birisi anında atlar suya, su boyunu aştığı halde, yavruyu eliyle havada tutarak sudan çıkarır.

Kediyi İşkence İle Öldüren Alçak Caniye Ceza Yok
Bu alçak, şerefsiz yaratığın Adı Can Aksoy, Eskişehir/Odunpazarı, Büyükdere Mah. Adalı Sk. No.23/6 da ikamet ediyormuş, üstelik de ÜNİ. öğrencisi.
Evine sokaktan bir yavru kedi alıyor, sonra onu parçalıyor, int. paylaşım sitelerinde yayınlıyor.
Şikayet edilmiş, gözaltına alınmış ve adi yaratık birde utanmadan Türkiye bana neyapacak demiş, doğru demiş, 300 TL. ceza hadi güle güle, bu yetmez devam et demişler ve salıverilmiş.

Kedisini yüksek atan canavara iki yıl HAPİS CEZASI Fransa'da.
Bu alçak yaratığa Fransız yargısı 2 Yıl Hapis + 30.000 Euro para cezası veriyor, kedide hiçbir yaralanma olmadığı halde.

Biz Müslümanız, şöyle merhametliyiz, böyle vicdanlıyız deriz, derizde elin oğlu "Hadi be sende" der tersler bizi ve ekler :

"GİDİNDE ELİN GAVURU DEDİKLERİNİZDEN DERS ALIN"
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz!
Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020