Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

12.7.13

0
İran'dan Mursi'ye DestekDEMOKRASİNİN BEŞİĞİ İRAN’dan AKP ne DESTEK

Gözünüz aydın olsun başta Sn.Davutoğlu olmak üzere tüm AKP Kurmayları. ABD ile tüm batı ülkelerinin “Bu bir askeri darbedir” diyemediği Mısır’daki Mursi iktidarının devrilmesine, “Mısır’da demokrasi inkitaya uğramıştır, askerler kışlasına çekilsin ve Mursi’ye iktidarı geri verilsin” diye dünyayı ayağa kaldırmaya çalışan ve her gün TV.Haber kanallarında yayınlanan AKP beyanatlarına dünyadan olumlu yanıt gelmeyince, nihayet komşumuz olanDemokrasinin beşiği İran’dan destek geldi.
                                                 Başbakan Tayyip Erdoğan ve Muhammed Mursi

AKP sözcülerinin öksürmelerini dahi haber sayıp yayınlayan, tarafsız TV.Haber kanalı Haber Türk bugünkü (12.Temmuz.2013. Cuma) haber kuşaklarında, İran’ın Mısır’daki yönetim değişimine “Askeri darbedir, Mursi iktidara geri gelmelidir” dediğini ve İran Dışişleri Bakanı’nın  bu konuyla ilgili istişarelerde bulunmak üzere Türkiye’ye geleceğini duyurdu ve haberle birlikte  Ali Ekber Salihi ile Davutoğlu’nun boy boy resimleri, videoları.
                                                                                      Davutoğlu ve Ekber Salihi

AKP yöneticilerini pardon tek ses AKP Genel Başkanı ve Başbakan’ımız Sn.Erdoğan’ı anlamak vede çözmek mümkün değil, nedir sizin bu Müslüman Kardeşler ile sıkı fıkı ilişkileriniz, Ortadoğu politikanızı bu örgütlerle yürüteceksiniz, kusura bakmayın ama hiç politikaya bulaşmamış sıradan bir vatandaş olarak ben bile bu işin böyle yürüyemiyeceğini belirtmek isterim çünkü BOP nin yaratıcısı, ağababası ABD buna izin vermez, vermediğinide son günlerdeki olaylara karşı gösterdiği tepkiden anlıyoruz.
                                                                     BOP(Büyük Ortadoğu Projesi) içinde 22 Ülke.

Sadece ABD olsa tamamda batı ülkeleride aynı çizgide, üstelik bunlara ek olarak düne kadar BOP destekçilerinden ve Türkiye ile birlikte yürüyen Suud yönetimi, Katar yönetimi de Mursi’nin  devrilmesine yeşil ışık yakmış durumda, desteklerini askeri yönetime çevirdiler ve ekonomik yardımı başlattılar. Siz yani Türkiye adına söz sahibi AKP iktidarı bu olaylarda tek başına kaldınız ve hala Müslüman Kardeşleri destekliyorsunuz.
                                                               Mısır Ordusu'na ait bir zırhlı araç Kahire sokaklarında

Demokrasi İslamdadır, yönetimimizde İslami Şeriattır, biz çağdaş demokrasi denilen batı demokrasisini tanımayız diyen, üstelik kanlı El Kaide örgütüne her zaman kucak açabilecek bir durumda olan Arap milletine has Müslüman Kardeşler Örgütüne bu kadar yakınlık duymanızı ve desteklemenizi biz anlamadık, siz anlatırsanız bizde size oy verenlerde anlasın, ona göre hak verelim size.
                                                                 Arap Müslümen Kardeşler Örgütünün simgesi

İran’a gelince onların uzaktan yakından Mursi’ye destek vermesi söz konusu dahi olamaz, Türkiye ile aynı düşünceye sahibiz ve Mısır’daki olay bir askeri darbedir, kınıyoruz demeside sizi aldatmasın. İran’ın derdi sadece ABD dir, ABD nin hayır dediğine İran tabiatıyla evet diyecektir.  


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020