Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

20.7.13

0
Hint Müziği Dünyaya Açılıyor


HİNT SİNEMASI DERKEN MÜZİKTE de GERİ KALMIYORLAR

Haber bültenlerinde yada açık oturumlarda konu sinema olunca sık sık adı geçer Hint sinemasının ve dünya devi Hollywood stüdyolarına karşı bir rakip olacağı söylenir hep.

Sinema konusunda bu söylemin gerçek payı olduğu ve müzikte de söz sahibi olacakları internet dünyasına sundukları müzik ve sinema fragmanları videolarından da anlaşılmaktadır.

Doğunun o büyüleyici müziğine, batı dünyasının hızlı ritmiği eklenince ortaya çağdaş düzeyde harika bir doğu-batı sentezi müzik çıkıyor. Bu güzel birleşimin klibindeki sanatçı yada oyuncuların rahat tavırları ise olaya bambaşka bir hava katıyor doğrusu.

Çağdaşlığın, ilericiliğin, Atatürk'çülüğün suç olduğu ülkemizde ise bırakın ileriye dönük adımları, alenen geriye doğru bir gidiş başlamış, kendisini sultan olarak gören ve ağzından çıkan her cümlesi anında kanunlaşan bir Başbakan ile onun sağ kolu durumundaki sadrazamı Dışişleri Bakanı elele vermiş Osmanlı benzeri bir islam devleti kurmak için var güçleriyle çalışmakta.

Tabi bu geriye dönük çalışmaların cesaretinide ne acıdırki kendilerine Atatürk tarafından verilen ve zamanına göre dünyanın hiçbir yerinde olmayan hakları bir türlü hazmedememiş, birey olmayı aklına dahi getirmeyen "Ben herzaman erkeğimin arkasındayım" ilkesiyle ikincil olmayı kabul eden %50 hanım ile zaten Atatürk Devrimlerine kendi çıkarı doğrultusunda karşı gelen erkek egemen toplumun %50 erkek seçmenlerin oylarından almaktadır.

Bu ittifaka 60 yıldır bir türlü iktidara alternatif bir parti olmayı becerememiş ve hala kapitalist sistem içerisinde devletçilikten bahseden ana muhalefet partisi eklenince yemede yanında yat cinsinden bir olay çıkar ortaya.Green Card çekilisine katilarak siz de ABD de yasama ve çalisma imkanina kavusabilirsiniz!

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz!


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020