Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

19.10.12

0
Sn.Davutoğlu Bu Kadarınada PES Doğrusu.


"SURİYE YÖNETİMİ KATLİAM YAPIYOR" KANDIRMACASINA SON VERİN ARTIK

Tarih 19 Ekim Cuma, saat 12.00. Ulusal bir haber TV kanalı öğle haberlerini veriyor ve sınır boyundaki muhabir, video eşliğinde Suriye’deki çatışmaları anlatıyor:
"Suriye’nin sınırımıza en yakın kasabasında çatışmalar devam ediyor, kurşunlar tarlalara düştüğünden, burada çalışanlar işlerini bırakıp geri kaçtılar. 
Bu kasaba Suriye’nin denetimindeki sınırboyunda bulunan son ve tek yerleşim yeri. 
Suriye askerlerinin koruması altındaki kasabayı ele geçirmek için, özgür Suriye ordusu (Çapulcular ordusu) saldırıya geçmiş isede geri püskürtüldü. 
Kasabadaki halkın yüzde 95 i Esad yönetimi desteklemekte ve halk evlerini terk etmemektedir."

Bu arada hatırlatayım haberi veren sevgili genç muhabirimiz, yakında işinden olabilirsin, aylardır katliam var, katliam var diye uyutulan Türk Halkı'nın uyandırılmasına ne hakkın var senin.

Bu haberin hemen ardından, zamanın en başarılı! Dış İşleri Bakanı Davutoğlu canlı bağlantıyla ekrana geliyor ve beyanatı :
“Kurban bayramında her iki tarafada ateş kesmeyi öneriyoruz, özelliklede halkını katleden Esad Yönetimi derhal ateş kesmeli, uçaklarla, tanklarla, helikopterlerle yapılan saldırılarına son vermelidir.”

Yazıklar olsun vede pes doğrusu, yakışıyormu şimdi Türkiye gibi bir ülkenin Dış İşleri Bakanı’na bu beyanat. 
Temennim odurki dış ülkelerce bu yayın izlenmemiştir, izlendi ise rezaletin daniskası bir olay. Bitarafta saldırıyı yapan ne idüğü belirsiz çapulcular ordusu, diğer tarafta kasabasını koruyan askerler ve onlara tamamının destek veren yöre halkı ve karşımızda “Suriye Yönetim ordusu katliam yapıyor” diyen Güzelim Türkiye Cumhuriyeti’nin Dş İşleri Bakanı ile sınır boyunca top namlularını Suriye yönüne çevirmiş ateşe hazır bekliyen “Asilere top ateşi açarsanız beyninizi dağıtırız” anlamında tehditler savuran (Tabiatıyle iktidarın emriyle) Türkiye Cumhuriyeti’nin güzide ordusu.

Tek kelime ile yine diyeceğim yazıklar olsun. Kime hizmet ettiğiniz bilinmez ama, bu başarısızlığınız ve inadınızla ülkemizi ne duruma düşürdüğünüzün farkındamısınız acaba. Bir iyilik yapın, dürüst olun, bir oyuna kurban olduk deyin ve aylarca uyuttuğunuz halkın karşısına çıkıp özür dileyin.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :

Mesaj Budur
2010 Yılında yayınladığımız, Sayın Ertunç Karadağ'ın (drkaradag76@hotmail.com )  04.06.2010 tarihli ilginç makalesi. 


3 Saat içinde Şam'da namazımızı eda eder geliriz diyen AKP nin anlı şanlı Davutoğlu'su. Heniz bir sene olmadan başımız derde girdi bile.


Yıl 2011 Yobaz sürüleri köşe başlarını tutmuş. Mardin'de Yeşilay Şb.Müd. Lütfü efendi.
Beyefendi resmen yumurtlamış, neymiş efendim Mardin'deki üniversite öğrencileri ilin ahlakını bozuyomuş, yuh ulan ve sessiz kalan bir Başbakan Tayyip Erdoğan.

4 Yıl önceki bir makalemiz, Mısır'lı Müslüman kardeşler Örgüt lideri yobaz Mursi iktidardan düşürüldü.
Ve cezaevni atıldı, iktidara geldiğinde Laik türkiye'de okadar sevinenler çoktuki, başta AKP nin çağdaş görünümlü kurmayları. Mısır'ın Tayyibi dediler one, devrilince de yasa büründüler.
Tabi Mısır'a bir savaş ilan etmemiz kalmıştı o zamanlar.5 Yıl önce yayınladığımız bir makale...
Kılıçdaroğlu iktidara geldiğinde sevinmiştik hep birlikte, CHP nde değişim olacak, parti bir vizyona kavuşacak, yatırımlar yenilikler olacak, statükoculuk son bulacak.
Tabi sevincimiz kursağımızda kaldı, oda uydu betonlaşmış ağır topların siyasetine, bırakın değişmeyi, Baykal'ı arar olduk, hiç olmasa onun sesi gür çıkıyordu, bunda oda yok.


CHP günümüzde bir sürü belge ve dekont açıklandı ama gerçek olsa ne yazar...
Kapitalizmde dış ülkelerde şirket kurmak, her türlü taşınır taşınmaz mal satın almak satmak, para transferleri vs. hepsi doğaldırki, neden yayınladılar sanırım kendileride bilmiyor. Bu kadar eleştirilere ayırdıkları zamanı birazda iktidar için kullansalar.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020