Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

25.4.12

0
Hipertermi'de Devrim.Novosibirsk
HİPERTERMİ de RUSYA BİLİM ADAMLARI’nın BÜYÜK BAŞARISI

Rusya Sibirya Federal Bölgesi başkenti Novosibirsk’de bulunan  “Novosibirsk Devlet Teknik Üniversitesi” bünyesindeki “Tıp Fakültesi” öğretim üyeleri ve bilim adamları, İnsan vücut ısısını 44 dereceye kadar yükseltmeyi başardılar.

Hipertermi yönteminde bu kadar yüksek ısıya insan vücudunun dayanamayıp öleceği konusunda itiraz eden dünya ve ülkemiz deki bazı tıp uzmanlarının bu karşı tezde tüm ısrarlarına rağmen Rus Bilim Adamları, buluşlarının patentini aldılar ve tüm dünyaya ilan ettiler.

Ortalama iki saat zaman içinde insan vücut ısısını bu yüksek ateş içinde muhafaza ettiklerini belirten bilim adamları, iki saat içerisinde insan vücudunun neden hasar görmediğini vede neden ölüm olayının meydana gelmediğini açıklamıyorlar, çok gizli tutuyorlar.

Novosibirsk Tıp Akademisi’nden Prof.Dr. Aleksey Suvernev, İnterfax  Ajansı’na yaptığı açıklamada, Hipertermi yönteminin dünyanın bazı ülkelerinde ve Rusya’da 20 yılı aşkın araştırma konusu olduğunu ve nihayet geçen Şubat ayında ilk ve önemli sonucun alındığını söyledi.

Hipertermi yöntemi sayesinde kısa bir zamanda başta kanser olmak üzere AİDS ve daha başka birçok hastalıkların tedavisi birkaç saat içinde yapılabilecektir diyen Suvernev “Bilindiği gibi kanser hücreleri 43-44 derecede rahatlıkla ölür, bu özellik AİDS içinde geçerlidir, bunlara birçok hastalığıda ekleyebiliriz. Örneğin uyuşturucu müptelası bir insan Hipertermi seanslarından geçirilerek tahmini 7 saat içerisinde uyuşturucunun ne olduğunu unutabilecektir” dedi.

Yöntem Şubat-2012 ayında yalnızca Rusya vatandaşlarından seçilmiş denekler üzerinde yapılmış ve olumlu sonuç alınmıştır.

Akademisyerlerin açıklamalarına göre uygulamanın genel düzeyde ve tüm kitlelere açılabilmesi için tek bir engel bulunmaktadır, bu engelde insan beynidir.
İnsan beyninin kişiden kişiye değişen yüksek ısıya dayanma özelliği sebebiyle ısı düzeyi standartlaştırılamıyor, bu sorun aşılırsa tedavi geniş kitlelere açılabilecektir.

Novosibirsk’de Şubat ayında yapılan Hipertermi yöntemi deneyi:

Önce denek olarak seçilen kişinin tüm organları bir hafta boyunca hazırlık sürecinden geçiriliyor ve denek, ısı kontrolünün daha kolay ve kesin donelerde yapılabilmesi için içi ılık su ile doldurulmuş küvete yatırılıyor.

Özellikle hayati önem taşıyan denek beyninde herhangi bir araz meydana gelmemesi için önleyici özel ilaçlar veriliyor ve derin narkoz ile denek uyutulduktan sonra, denek damarına ısının yükselmesini gerçekleştirecek metobolizma hızlandırıcı maddesi enjeksiyon yoluyla verilmeye başlanıyor.

Bundan sonra hipertermi deneyi başlamıştır. Hızlandırıcı madde kana karıştığı andan itibaren deneğin vücudu adeta 9 bin devirde çalışan bir motora dönüşüyor ve devir yükseldikçede vücut ısısı normal 37 dereceyi aşarak yavaş yavaş yükseliyor ve 1.5-2 saat sonunda da 43-44 dereceyi buluyor.
Bu ısı altında kalan başta kanser hücreleri olmak üzere birçok hastalıkların nedeni sayılan mikroplar anında yok oluyor.
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020