Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

19.4.12

0
Dünyada İslami Terör


DÜNYADA İSLAMİ TERÖR ÖRGÜTLERİ VARMI?

Almanya'da Neo Naziler denen bir grubun cinayetleri ilgili bir toplantı, toplatıda Alman yetkililer, Dışişleri Bakanımız Sn.Davutoğlu  ve izleyiciler.
Alman yetkili konuşmasına devam ederken özetle "Bu gibi örgütlerle, İslami terör örgütleri konusunda gösterdiğimiz düzeyde bir gayretle savaşacağız" diyor ve.

Senmisin bunu söyleyen, böyle konuşanın dilini koparırım dercesine Sn.Davutoğlu hışımla devreye giriyor ve Terörle İslamı bi arada kullanan kişilerle ben konuşmam, biz diyormuyuz bu neo naziler için, "Bu bir Hristiyan Terör örgütüdür", sizde söylemeyin ... Salonda büyük alkış.

Türkiye'deki Görsel basın konuyu ekrana getiriyor, bravo dercesine, bir alkış yapmadığı kalıyor.
Haber kanallarında doğrumu yanlışmı sorgulaması yok, iktidar yetkilileri ne derse doğrudur onlar için. Yağcılık bedava nasıl olsa.

Son günlerde dış politikamızda, Cumhuriyet Tarihinde görülmemiş inanılmaz olaylar gelişiyor, özellikle din konusunda. Öncelik islam, diğer konular onun arkasından geliyor, böyle oluncada İslam'ın savunmasıda bize düşüyor tabi.

Yeni Osmanlı sevdası, İslamın Ordusuyla, İslamın kılıcıyla Avrupa'yı fethedemedi Süleyman ama Yüce Padişahımız Sultan I nci Recep ile paşa olmadan makama oturmuş(Damatda değil ama) ünlü Sadrazam hazretleri Davutoğlu, henüz İslamın Ordusu unvanını almamış olan Türk Ordusu ile değil, ümmetçilikleri sayesinde Türk-İslam Birliği'ni kuracaklar ve İslam alemini yeni Osmanlı Devletine bağlıyacaklar.

Çok yaşa yüce padişahımız ve yüce sadrazam. Böyle kullarınız, tabanız vede ana muhalefet partisi olmaktan başka derdi olmayan böyle bir CHP olduktan sonra kim tutar sizi.

DİP NOT :
Bir yanlışı düzeltmekte yarar var sanırım. Biz halkında, yazılısı, görseli tüm basının ve parti organlarınında bilerek yada bilmiyerek yaptığı yanlış Ana Muhalefet Partisi kavramının ne olduğudur.
Dünya Siyaset arenasında bildiğim kadarıyla, Ana Muhalefet Partisi kavramının anlamı, millet vekili sayısına göre ikinci sırada olmasının yanında en önemli nokta olan, iktidar partisine alternatif parti olma niteliğini taşımasıdır.
Hal böyle iken 80 yıllık bir parti programı ve ilkeleriyle iktidar olmaya heveslenen, bu yüzden 60 yılı aşkın zamandır bir türlü tek başına iktidar olamayan ve olamıyacağıda belli olan bir CHP için ana muhalefet partisi kavramı kullanılırmı yada kullanılmazmı, yorumu izleyicilere bırakıyorum.  

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020