Bumerang - Yazarkafe

8 Mart Kadınlar Kodu

YASAK SİTELER

8.7.11

1
Basından İnciler-2
GÖRSEL BASINDAN BİR HABER SAATİ


Son günlerde her nedense haber içinden haber çıkarma olayına takıntı yapmış durumdayım. Buna sebeb olan bendeki aşırı merakmı yoksa haber bültenindeki acaipliklermi, yorumu siz sevgili izleyicilerime bırakıyorum.

Günlerden 8.Temmuz.2011 Cuma ve Akşam 20.00 Haber bültenini sunan, yurdumuzun en önemli haber ağıırlıklı TV.larından sayılan ulusal bir TV.kanalında bu kadarınada pes doğrusu dedirtecek bir haber, pesyani.com sitelerine tam bir kaynak.

Haberin konusu son günlere damgasını vuran Millet Vekili Yeminleri ve özellikle CHP. nin hatalı bir karar aldığı iddiasında bulunanlara açıkça destek sağlayan bir yayın.

Neden bu kanıya vardığımı, haberi dikkatlice izleyen izleyiciler anlayacaklardır.
Aşağıda elimden geldiği kadar esas metine yaklaşık bir şekilde özetliyeceğim konu ile ilgili yayını okuyunca sanırım sizlerde bana hak vereceksiniz.

Hanım spiker kendisine sunulan  metni okumaya başlıyor :
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Deniz Baykal CHP nin yemin etmeme kararı konusunda bir saat başbaşa görüştüler ve ekranın yan köşesinde de Baykal'ın canlı beyanatları.

Baykal, CHP nin aldığı bu kararı doğru buluyorum ve sonuna kadar da destekliyorum derken, Spiker Hanım bu beyanat sahnesinin ve Baykal'ın  sözlerinin izleyicilerce izlenmediğini düşünmüş olsa gerek dalmış metni okumaya :

Baykal CHP nin aldığı bu kararın çok yanlış olduğunu söyledi, yemin edilmezse kısmi değil genel seçimlere gidilebileceğini  bildirdi, yemin etmemesinin CHP ne zarar vereceğini genel seçime gidilirse bundan zararlı çıkacağını söyledi ve benzerleri.

Halkımızın tabiriyle bu habere buyrun burdan yakın derler. Baykal Türkçe konuşuyor dinliyoruz ama spikerin söylediği sözlerin hiçbirini söylemiyor.
Peki spikerin söyledikleri, acaba Baykal başka bir yerde beyanatmı verdide ordan alındı, yada Baykal bunları diliyle söylemekten çekindide içinden mi söyledide, haberi hazırlayanlar bunu metine geçti.

Benim zayıf algılama yeteneğim bunu çözemedi, çözebilen varsa buyursunlar alınlarından öpeyim.

Olayın esasını öğrenmek biz izleyicilerin hakkı olsa gerek.
Bu görevde en başta Sn. Baykal ve CHP yetkililerine düşüyor.

Yanıtları aynı kanalda veya başka ulusal kanallarda belki tam olarak yayınlanmayabilir ama kendi İnt. sitelerinde veya baskıya boyun eğmeyen Twitter, Face Book ve benzerleri gibi iletişim ağ sitelerinde rahatlıkla gerekli açıklamayı yapabilirler.
Bekliyoruz.1 yorum :

  1. Anonymous22/7/11 09:13

    Evet, işte, demokrasinin ülkemizde geldiği nokta.Ne yazık ki daha çok zorlanacağız.Ama insanlar anlayacaklar sonunda.Keşke bizler daha etkin olabilsek...

    YanıtlaSil

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
     Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :
Rakamları Yerleştirme :
1- Fare imleci istenen RAKAM üzerine getirilir ve TIK. Önceden yüklenen rakamlar içinde tıklanan rakam kaç tane varsa kırmızı çerçeve içinde belirir.
2- Seçilen rakam Fare ile istenen boş kareye getirilir ve TIK.
3- Silmek için Fare İmleci (X) üzerine getirilir ve TIK.
4- Fare ile silinecek rakam üzerine gelinir ve TIK.
Kurallar :
1- Aynı Blok.içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
2- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.
3- Aynı Satır içinde 1 den 9 a kadar tüm rakamlar yer alır. (Toplam:45) 2 Aynı rakam yer almaz.

FİLM-SLAYT-MÜZİK-KLİP

VİDEOLAR - Çeşitli

VİDEOLAR (Sevimli Hayvanlar)

TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

REKLAMLAR

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
PERA BULVARI 28.6.2020