.

.
Bumerang - Yazarkafe


YASAK SİTELER

19.3.15

0
Sevimli Hayvanların Videoları


ONLARINDA KENDİLERİNE GÖRE BİR YAŞAM TARZLARI VAR

Havlayan Köpeğin Korkusu
Çok havladı kediyi korkutmak için ama, sessizce ona bakan kedi birden sinirlenip atladı üzerine doğru ve sevimli yavru köpeğimiz kaçarken kurtarın beni diye yalvarmaya başladı.
İZLEYİN.
Gün Işığına Hasret Hayvanlar
Bu Video şayet mizansen değilde gerçek ise, hayvanları doğaya karşı izole etmenin, o hayvanlara uygulanan en büyük işkence olduğunu gözlemlemiş oluruz. Daha çok verim ve aşırı kazanç sağlamak için, onları gece gündüz gün ışığına ve doğaya hasret bırakmaları, dışarı çıktıklarında ise kendilerine ait olan doğa ile nasıl sarmaş dolaş oldukları ve sevinçleri, insanoğlunun ne kadar da acımasız vede bencil olduğunu göstermiyormu bu video dersiniz. İZLEYİN. 

Yunus ile Köpek yaşam alanları değişik ama dostluklarına diyecek yok
Bir köpeğin Bir yunusla dostluğunu vede şakalarını izleyince, birbirlerini yiyen insanlar geliyor aklına insanın yaşamın her döneminde. Bırakın kavgayı, bırakın yarışı çekişmeyi, bu dünya kimseye kalmamışki size kalsın. Evrende bir damla kadar dahi izi bulunmayan bu kısacık yaşamı neşe ile, dostluk ile, geçirmenin kime zararı olur ki yararından başka. İZLEYİN.Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz!
Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum GönderBUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRTARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK
DS (03.08.2020)
PERA BULVARI 28.6.2020
SOOBE 27.9.2023