.

.
Bumerang - Yazarkafe


YASAK SİTELER

22.3.15

0
Hayvanlar ve İnsanlar


3 OLAY , 3 VİDEO vede YORUMSUZ

OLAY-1
Yer Macaristen'ın başkenti Budapeşte ve Budapeşte Hayvanat Bahçesi (Budapest-Zoo)Hayvanat Bahçesinde ayıların yaşam alanındaki serinleme havuzunun yanında kendisine verilen havuçları keyifle midesine indirmeye çalışan bir sevimli ayı ve havuza düşen bir karganın kurtulmak için çırpınışı.


Karganın çırpınışını duyan sevimli dişi ayı, havuzun köşesindeki kargaya doğru gider ve onu sudan çıkarmaya çalışır.


Sonunda kanadından ağzı ile yakaladığı kargayı sudan çıkarır ve kenara bırakır.Kurtarma görevi sona eren ayımız, tekrar yiyeceklerine yönelir ve karnını doyurmaya devam eder.


Boğulmaktan kurtulan karga bir iki hamle ile ayaklarının üzerine basar ve Kurtulmanın vede kurtaranın verdiği şaşkınlık içinde öylece sevimli ayıya baka kalır.Videoyu İzleyin. O bir Hayvandır vede AYI dır.


                                              *********************************
OLAY-2
Videonun nerede çekildiği bilinmemekle birlikte , olayın bir balıkçı kasaba yada kentinin rıhtımında geçtiği kesindir.Deniz sığ olmasına rağmen suya düşen sevimli köpek kendi çabasıyla bir türlü karaya çıkamamaktadır.


Sahilde bulunan balıkçılardan ikisi hemen atlar suya, birisi köpeğin yanına gidip onu alırken diğeri kıyıda bekler.


Beton bloklar üzerinden aldığı sevimli köpeği kenarda bekleyen arkadaşına verir ve arkadaşı ağaçlık alana bırakır.


Sevimli köpeğimiz  o kurtuluşun verdiği sevinci ve mutluluğu adeta kurtarıcılarıyle birlikte kutlarcasına sergilemediği oyun kalmaz.Videoyu İzleyin. Onlar İnsandır ve İNSAN GİBİ İNSAN dır.                                                 ************************************
OLAY-3
Yer Türkiye ve bir zamanlar Karadeniz'in incisi sayılan Samsun.
Avcılardan kaçan yaralı bir yaban domuzu, yolunu şaşırır ve kentin bir caddesinde gizlenecek yer arar ve kaçış başlar, bunu gören yöre halkıda ellerinde taş, peşine takılırlar.
Yaralı ve aman dileyen  domuz bir bahçeye girer korunmak için ama  arkasında gözünü kan bürümüş bir grup mahalle sakini ellerinde taşlar linç edilmek üzere, kenarda duran polis aracına yaklaşsada, ordanda yardım gelmez.
Ve sonuç, işkenceler altında linç girişimi başlamıştır, islamda recim misali zavallı yaralı hayvan taşlanarak feci bir şekilde can vermiş, mahalle halkı ise zevkle olayı izlemekte.Büyük kahramanlık hikayesi son bulmuş, aman dileyen yaralı hayvanı taşlarla öldürenlerden birkaçı hayvanın üzerine basarak objektife poz vermiş ve kahramanlıklarını belgelemişler, güzel Samsun'un ülke çapında ve dış basında ne kadar küçülttüklerinin farkına varmadan tabi.Videoyu İzleyin. Onlar NEDİR ? Seyirci Kalanlar KİMDİR?

Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum GönderBUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRTARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK
DS (03.08.2020)
PERA BULVARI 28.6.2020
SOOBE 27.9.2023