.

.
Bumerang - Yazarkafe


YASAK SİTELER

12.3.14

0
Türkiye'nin Gündemi Şiddet ve Kan


BİR TOPLUMDA SEVGİ YOKSA YERİNİ ŞİDDET ve KAN ALIR

ÜLKEMİZDE, SON YILLARDA  GÜN GEÇMİYORKİ YAZILI veya GÖRSEL BASINDA CİNAYET HABERLERİ OLMASIN ÖZELLİKLEDE KADINLARA KARŞI İŞLENMİŞ OLANLAR. 
CİNAYET ALETİ OLARAK DA GENELDE KULLANILAN BIÇAK VE BENZERİ KESİCİ ALETLER. YARALAMA, ÖLDÜRME, YOKETME GİBİ OLAYLAR BİR TÜRLÜ SON BULMUYOR.
SANMAYINKİ BU TÜR OLAYLAR SADECE TÜRKİYE'de OLSUN, MERKEZİ ORTA DOĞU ÜLKELERİ OLMAK ÜZERE TÜM İSLAM TOPLUMLARINDA  AYNI OLAYLARI SIK SIK GÖRMEK OLASI BİR DURUMDUR.
AŞAĞIDA İKİ AYRI VİDEO YAYINLADIK, İZLEYİN VE KONU İLE İLGİLİ YORUMLARINIZI YAPIN. 

Yüzlerce benzeri olan bu video, gelişmiş ülkelerin herhangi birinde hazırlanmıştır. Bu ülkelerin hemen hemen tamamında, çocukların henüz bebeklik çağından başlamak üzere hayvanlara karşı sevgi ve dostlukları pekiştirilir ve onlarında insanlar gibi bu dünyada yaşam hakları olduğu belirtilir.

Bu video da Türkiye'de çekilmiş ve tüm islam toplumlarında olduğu gibi dinleri gereği, bir hayvanın kurban adı altında, kadın, erkek, yetişkin yada çocuk ayırt edilmeksizin herkesin gözleri önünde bıçakla boğazından kesilmesidir.
Bırakın hayvanlara karşı sevgiyi, bırakın onlarında dünyamızda yaşam hakları olduğunu öğretmeyi, aksine insan dışı tüm canlıların insanlar için yaratıldığı, onların emrine verildiği ve istediklerinde öldürme dahil her türlü işlemi yapabileceği öğretilmiş, dahada ileri gidilerek erkek egemenliğini kabul etmiş dini kuralların etkisinde kalan ve insan dışı tüm canlılar bizimdir diyen erkekler, bu sahiplenmeler içine kadınlarıda dahil etmiştir.
Hal böyle oluncada, diğer canlılar üzerinde tüm kullanım hakları olduğu inancı yanında aynı kullanım ve sahiplenme haklarının kadınlar üzerinde de geçerli olacağına kendilerini inandırmışlardır.
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz!
Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :

BUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR


TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK
DS (03.08.2020)
PERA BULVARI 28.6.2020
SOOBE 27.9.2023