.

.
Bumerang - Yazarkafe


YASAK SİTELER

27.11.13

0
VİDEO.Sevimli Yavru Kediler

BEBEKLER , YAVRULAR HER ZAMAN SEVİMLİDİR, GÜZELDİR.

Bir köpek yavrusu, bir kedi yavrusu bu kadarmı tatlı, bu kadarmı sevimli olur, doğrusu insan bu güzelliği ifade etmek için bayağı zorlanıyor.
Onlar için önemli olan karınlarının doymasıdır, sonrasında inanılmaz bir mutluluk içinde etraflarına pozitif enerjiyi cömertçe dağıtıyorlar, tabi bu mutluluklarını da inanılmaz güzellikteki oyunlarıyla ifade ediyorlar. Bu durum izliyenleride rahatlatıyor, dinlendiriyor.
Videoları izlerken özellikle kediler konusunda, yavru iken bu kadar neşeli, sempatik ve insancıl olan bu hayvanların, sokaklarda yaşayarak büyüdüklerinde ne kadar ürkek ve yabani oldukları, bırakın insana yaklaşımı, onları gördüğünde kaçışmaları dikkate değer bir olay. 

Sokak hayvanlarındaki bu ürkekliği ve yabanileşmeyi bazı  aklı evveller onların genlerine bağlarlar ama, gerçek ne yazıkki bu değil, gerçek sadece onlara karşı, yanlış eğitim verilen ve yanlış bilgilerle donatılan çocukların hoyrat davranışı ile yaşı ne olursa olsun bu yanlış eğitimden bir türlü kendisini kurtaramayan, dolayısıyle kendisini bir türlü yetiştirememiş, insanlık meziyetlerinden mahrum, diplomalı, diplomasız insancıkların yine çocuklar gibi onları, gerek fiziki ve gerekse kem söz ve bakışlarla şiddete maruz bırakmalarıdır. 

Bu hayvanlara karşı düşmanlığın bir diğer nedesi ise acıda olsa söylemek zorundayım, ben dindarım diyebilen Müslümanların (Tüm dünyada) yanlış yorumlanmış ayetler ile uydurma hadislerin etkisi altında kalmalarıdır.

Ayağa kalkarken, eteğinin üstünde uyuyan bir kedinin rahatsız olmaması için, eteğini kestiği rivayet edilen iyilik ve güzellikler timsali bir Peygambere, benim peygamberim diyen ümmetinin,bu kimsesiz hayvanlara karşı ilgisizliği hatta düşmanlığı, onları mekruh olarak kabul etmesi ne kadar tezat teşkil etmekte buda ayrı bir araştırma konusu.

Dileğimiz odurki bu ve bunlara benzer video, slayt yada filmleri kalbleri kayalaşmış, acıma duygusundan mahrum insancıkların da izlemesi, varsa bir parçacık vijdanları, onun hesabını yaparak bu zavallı kimsesiz hayvanlara karşı daha insancıl ve iyimser davranarak insanlığa doğru adım atmaları.
Şunuda unutmamak gerekir, bir insanın sahipsiz ve kimsesiz hayvanlara karşı yaklaşımı ne ise kimsesiz ve güçsüz insanlarla (Kadın-erkek) çocuklara karşı yaklaşımı aynıdır, değişmez.BENZER VİDEOLAR:

Sevimli Yavru Kediler (İzlenen Video)
Dört tane pamuk kadar beyaz, yumuşak vede çok tatlı
yavru kedi,yürümeyi öğrenmeden oyunu öğrenmişler.
Yeterki sevgi gösterin ve oyun isteyin.İki Yavru Kedi
Uzun tüylü beyaz pelüş üstünde minik yavrular, tüylerin
arasında sanki kaybolmuşlar gibi.
Köpek ve Bebek
Evin şakacı köpekleri  ile evin minik bebeği, okadar
ısınmışlarki birbirlerine, kırk yıllık arkadaş gibi. Bir
İslam toplumunda düşünüyorumda böyle bir birlikteliği,
hayal edilmesi bile yasak vede günahtır.


Oyuncu Yavru Kediler
Okadar hareketli okadarda ilginç oyunları ile insanları
adeta büyüleyen bu yaramazlar, araya ağır çekimlerde
katılınca doğrusu keyifli oluyor.Yavru Köpekler ve Anneleri
Dalmaçyalı bir av köpeği ve henüz gözleri yeni açılan
yavruları. İzlemeye değer bir video.
ETİKETLER : YAVRU KEDİLER KÖPEK BEBEK VİDEO


Share

Hiç yorum yok :

Yorum GönderBUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRTARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK
DS (03.08.2020)
PERA BULVARI 28.6.2020
SOOBE 27.9.2023