.

.
Bumerang - Yazarkafe


19 MAYIS

19 MAYIS

YASAK SİTELER

19.10.12

0
Sn.Davutoğlu Bu Kadarınada PES Doğrusu.


"SURİYE YÖNETİMİ KATLİAM YAPIYOR" KANDIRMACASINA SON VERİN ARTIK

Tarih 19 Ekim Cuma, saat 12.00. Ulusal bir haber TV kanalı öğle haberlerini veriyor ve sınır boyundaki muhabir, video eşliğinde Suriye’deki çatışmaları anlatıyor:
"Suriye’nin sınırımıza en yakın kasabasında çatışmalar devam ediyor, kurşunlar tarlalara düştüğünden, burada çalışanlar işlerini bırakıp geri kaçtılar. 
Bu kasaba Suriye’nin denetimindeki sınırboyunda bulunan son ve tek yerleşim yeri. 
Suriye askerlerinin koruması altındaki kasabayı ele geçirmek için, özgür Suriye ordusu (Çapulcular ordusu) saldırıya geçmiş isede geri püskürtüldü. 
Kasabadaki halkın yüzde 95 i Esad yönetimi desteklemekte ve halk evlerini terk etmemektedir."

Bu arada hatırlatayım haberi veren sevgili genç muhabirimiz, yakında işinden olabilirsin, aylardır katliam var, katliam var diye uyutulan Türk Halkı'nın uyandırılmasına ne hakkın var senin.

Bu haberin hemen ardından, zamanın en başarılı! Dış İşleri Bakanı Davutoğlu canlı bağlantıyla ekrana geliyor ve beyanatı :
“Kurban bayramında her iki tarafada ateş kesmeyi öneriyoruz, özelliklede halkını katleden Esad Yönetimi derhal ateş kesmeli, uçaklarla, tanklarla, helikopterlerle yapılan saldırılarına son vermelidir.”

Yazıklar olsun vede pes doğrusu, yakışıyormu şimdi Türkiye gibi bir ülkenin Dış İşleri Bakanı’na bu beyanat. 
Temennim odurki dış ülkelerce bu yayın izlenmemiştir, izlendi ise rezaletin daniskası bir olay. Bitarafta saldırıyı yapan ne idüğü belirsiz çapulcular ordusu, diğer tarafta kasabasını koruyan askerler ve onlara tamamının destek veren yöre halkı ve karşımızda “Suriye Yönetim ordusu katliam yapıyor” diyen Güzelim Türkiye Cumhuriyeti’nin Dş İşleri Bakanı ile sınır boyunca top namlularını Suriye yönüne çevirmiş ateşe hazır bekliyen “Asilere top ateşi açarsanız beyninizi dağıtırız” anlamında tehditler savuran (Tabiatıyle iktidarın emriyle) Türkiye Cumhuriyeti’nin güzide ordusu.

Tek kelime ile yine diyeceğim yazıklar olsun. Kime hizmet ettiğiniz bilinmez ama, bu başarısızlığınız ve inadınızla ülkemizi ne duruma düşürdüğünüzün farkındamısınız acaba. Bir iyilik yapın, dürüst olun, bir oyuna kurban olduk deyin ve aylarca uyuttuğunuz halkın karşısına çıkıp özür dileyin.

Hiç yorum yok :

Yorum GönderBUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRTARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK