.

.
Bumerang - Yazarkafe


YASAK SİTELER

17.2.12

1
Türban Takmayan Kızını Öldüren Baba!


Almanya'da Türk babanın öz kızını öldürmesi günün konusu oldu

15 yaşındaki Büşra, babasının zorlamalarına rağmen türban takmaya karşı çıktı. Dönerci baba, Büşra uyurken onu defalarca bıçaklayıp kaçtı
Büşra türban takmadı diye babası öldürdü
Almanya, insanın kanını donduran bir cinayete sahne oldu. Bavyera eyaletinin Türklerin yoğun olarak yaşadığı Schweinfurt kentinde dönercilik yapan 45 yaşındaki Mehmet Ö., kızı Büşra'yı (15) gece uykusunda bıçaklayarak öldürdü. Alman basınının haberlerine göre, çevresinde muhafazakar yapısıyla tanınan Mehmet Ö., eşi ile kızları Hatun (23), Gülsün (20) ve Büşra'ya başörtüsü takmayı zorunlu kılmıştı. 
Ancak daha rahat bir yaşam tarzını benimseyen Büşra ile babası arasında sık sık tartışmalar yaşanıyordu. Bu nedenle Büşra, alt katlarında oturan dedesi ve babaannesinde kalmaya başladı. Çarşamba gecesi 03.30'da elinde bıçakla alt kata inen Mehmet, oturma odasındaki koltukta uyuyan kızını defalarca bıçakladıktan sonra kaçtı.
İslam yolundan gitmediği için öldürdüm
Dedesinin hemen ambulans çağırmasına rağmen, ekipler eve ulaştıklarında Büşra'yı ölü olarak buldular. Polis kısa süre içinde Mehmet'i evin yakınlarında yakaladı. 
Sorgusunda cinayeti kabul eden Mehmet, kızını “İslam yolundan gitmediği için öldürdüğünü” söyledi. Polis sözcüsü Karl-Heinz Schmitt, Mehmet Ö.'nün ifadesinde gayet soğukkanlı olduğunu da belirtti.
Okul arkadaşları yasta
Cinayet haberi Büşra'nın evinden birkaç yüz metre uzaktaki okulunda da şok etkisi yarattı. 10'uncu sınıfa giden Büşra'nın sırası fotoğraflarıyla süslenirken, öğrencilere psikolojik destek verilmesi için okula uzmanlar gönderildi.

GAZETE VATAN

Green Card çekilisine katilarak siz de ABD de yasama ve çalisma imkanina kavusabilirsiniz!


1 yorum :

  1. Ulan adi , ulan şerefsiz ve dünyanın en alçak yaratığı. Önce öz kızına tecavüze kalkışırsın utanmadan, arlanmadan, sonrada konuşmasın diye öldürürsün.
    Arkasından müslümanlık taslarsın neymiş türban takmamış, senin türbanınada, pislik mahlukat.
    Sen namazda kılarsın, oduçta tutarsın suçunu örtbas etmek için değilmi sürüngen.

    YanıtlaSilBUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRTARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK
DS (03.08.2020)
PERA BULVARI 28.6.2020
SOOBE 27.9.2023