.

.
Bumerang - Yazarkafe


19 MAYIS

19 MAYIS

YASAK SİTELER

9.12.11


DÜNYADA İSLAMİ TERÖR ÖRGÜTLERİ VARMI?

Almanya'da Neo Naziler denen bir grubun cinayetleri ilgili bir toplantı, toplatıda Alman yetkililer, Dışişleri Bakanımız Sn.Davutoğlu  ve izleyiciler.Alman yetkili konuşmasına devam ederken özetle "Bu gibi örgütlerle, İslami terör örgütleri konusunda gösterdiğimiz düzeyde bir gayretle savaşacağız" diyor ve.

Senmisin bunu söyleyen, böyle konuşanın dilini koparırım dercesine Sn.Davutoğlu hışımla devreye giriyor ve Terörle İslamı bi arada kullanan kişilerle ben konuşmam, biz diyormuyuz bu neo naziler için, "Bu bir Hristiyan Terör örgütüdür", sizde söylemeyin ... Salonda büyük alkış.

Türkiye'deki Görsel basın konuyu ekrana getiriyor, bravo dercesine, bir alkış yapmadığı kalıyor.Haber kanallarında doğrumu yanlışmı sorgulaması yok, iktidar yetkilileri ne derse doğrudur onlar için.
Son günlerde dış politikamızda, Cumhuriyet Tarihinde görülmemiş inanılmaz olaylar gelişiyor, özellikle din konusunda. Öncelik islam, diğer konular onun arkasından geliyor, böyle oluncada İslam'ın savunmasıda bize düşüyor tabi.Bu da ayrı bir konu.

TARTIŞMA KONUMUZ İSLAMİ TERÖR VARMIDIR,YOKMUDUR? 
Söz İzleyicilerde.
Yorumlarınız için BURAYI TIKLAYIN.

Hiç yorum yok :

Yorum GönderBUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRTARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK