.

.
Bumerang - Yazarkafe


YASAK SİTELER

23.10.11

0
HAARP ve DEPREM VİDEOLARI


DEPREMLER ve HAARP İLİŞKİLERİ HAKKINDA VİDEOLAR

HAARP Nedir DEPREM Makinası varmıdır?
Venezuella Devlet Başkanı Hugo Chavez'in, Rusya RT Tv.kanalınında yayınladığı bir konuşmasında, ABD. bu gün istediği yerde deprem meydana getirebilir, hatta Haiti depremide ABD.nin bir denemesidir, Rusya'da aynı teknolojiye sahiptir. Bu iki ülke adeta deprem makinası durumunda olan bu teknolojiyi istedikleri zaman kullanabilirler.
diye açıklamalarda bulunuyor..İZLEYİN.

HAARP Depremleri nasıl tetikler.
Dünyada meydana gelen depremlerden birçoğunun sebebi, iyonosfer tabakasındaki ısı değişimidir diyor bilim adamları. Bu ısı değişimini gerçekleştirebilecek iki ülke var. Bunlardan biri SURE Projesi ile Rusya, diğeri ise daha üstün teknolojiye sahip HAARP Projesi ile ABD. İZLEYİN.


HAARP Hava Kontrol
HAARP bilim adamlarından fizikçi Eastlund, bu istasyonun amacı yeraltı zenginliklerini bulmak, okyanus derinliklerinde, denizaltılarda daha iyi iletişim sağlamak, yerin derinliklerini analiz etmek gibi bilimsel konuları kapsar desede, gerek Rusya ve gerekse ABD.nin bu proje ile insanların beyinlerini kontrol altına alabilme, istendiğinde dünyanın herhangi bir noktasına yüksek enerji trasfer edebilme, iyonosferi etkiliyerek iklimleri değiştirebilme ve daha birçok eylemleri gerçekleştirebilme olanaklarına sahip oldukları resmen açıklanmış olmasada bilinmektedir..İZLEYİN.

HAARP ve Bulutlar
Bulutların sistematik bir şekilde adeta kumanda ediliyor gibi görüntüsü HAARP çalışmalarının bir neticesi olabilirmi? İZLEYİN. 


Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz!


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sudoku

HER GÜN YENİ BİR SUDOKU BULMACA
Powered by SudokuKingdom.com
NASIL OYNANIR :

BUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR


TARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK
DS (03.08.2020)
PERA BULVARI 28.6.2020
SOOBE 27.9.2023