.

.
Bumerang - Yazarkafe


19 MAYIS

19 MAYIS

YASAK SİTELER

2.8.10

0
Gizli Yetenekler.(Edebiyat Köşesi)SENSİZLİK

Gözümü açıyorum sen, kapıyorum gene sen, seni kaybetmekten çok korkuyorum içim titriyor sana tarif edemiyorum sevgimi ki hiç gösteremiyorum aşkımı biliyorum sanki kalbim bir saç tanesi; dokunsan kopocak gibi, sana bunu yazarken bile ellerim titriyor ,terliyor ,yüreğimin acısını anlamıyorum. Elimden kaçıracağım yavru bir kuş gibi, Ürküyorum seni kaybetmekten, Korkuyorum sensizlikten. Acı çekmek istemiyorum acı çektirmekte. Bir an geliyor gökyüzünde süzülen bir KARTAL gibi güvenle uçuyorum, bir an oluyor ayak altında ezilmekten korkan karınca gibi minicik yürekle koşuyorum seni görmek için. Belkide 11 senenin acısını yaşıyorum , acıyı tatlandırmak için ÇÜNKÜ YAŞARKEN ÖLMEYİ İSTEMİYORUM.

Aslında hiç kimse sevmedi,bir ben sevdim seni.Severmiş gibi değil kana kana sevdim tıka basa sevdim,dolu dolu sevdim,aslında kimse sevmedi seni,sevmekten çekindi,oysa ben; yana yana sevdim seni.Bile bile sevdim. Aklımdan zorum var gibi,aklıma silah dayamışcasına,mecburmuş gibi ve başka çarem yokmuşcasına. Bir ben sevdim seni. Aslında bir sen sevmedin beni,Herkesi sevdiğin gibi.


Dün akşam gözlerimi kapattım hayalin geldi gözümün önüne saatlerce seni düşündüm uykum kaçtı seni görmek istedim uzaktaydın sesini duymak istedim duyamadım biraz sessiz düşündüm meğerse sen zaten kalbimdesin sen konuştun ben dinledim ve derin uykuya dalmışım HAYALİN ile.


Benim en büyük kudretim senin sahiden benimle olduğunu bilmek
ve


Beni Sevdiğini Bilmek


19.07.2010
Aydın (Balıkesir)*****************************************
Hiç yorum yok :

Yorum GönderBUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRTARİHTE BUGÜN-Hürriyet Kafe


Tarihte Bugün v.8.0
************************************

FOREX
Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz! ABD......
ADİL IŞIK